خبرگزاری کار ایران

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان:

خیرین مسکن ساز استان 70 واحد مسکن در دست احداث دارند

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۵۰۵۲

انجمن خیرین مسکن ساز استان تاکنون ۸۰۰ واحد مسکونی احداث کرده است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه 70واحد مسکونی در سطح استان از سوی انجمن خیرین مسکن ساز در دست احداث است، گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه مسکن نقش موثری در حل مشکلات این حوزه دارد.

به گزارش ایلنا از زنجان، رضا خواجه ای، امروز در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه، انجمن خیرین در راستای فرمان امام راحل در خصوص احیاء حساب ۱۰۰ ایجاد شده و هدف آن جذب مشارکت های مردمی در ایجاد سرپناه برای محرومین جامعه است، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه مسکن نقش موثری در حل مشکلات این حوزه دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، ادامه داد: انجمن خیرین مسکن ساز استان تاکنون 800 واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد احداث کرده است و در حال حاظر نیز 70 واحد مسکونی در سطح استان با حمایت خیرین و حساب 100 امام (ره) در دست احداث دارد.

وی، خواستار مشارکت بیشتر خیرین در ساخت مسکن برای اقشار ضعیف و کم درآمد استان و همچنین تقویت حساب ۱۰۰ امام( ره) شد و تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی در زمینه تأمین مسکن محرومین و حل مشکلات این قشر در جامعه را امری ضروری دانست و تاکید کرد: امیدواریم با گسترش فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز  شاهد حضور بیشتر افراد خیر و نیکوکار در ساخت مسکن محرومان استان باشیم.

خواجه ای، در بخشی دیگر از سخنان خود تقویت جایگاه حساب 100 را بعنوان رکن اصلی بنیاد در رأس کارها و اهداف دانست و تصریح کرد: تقویت حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره)  گامی مهم در راستای تامین مسکن محرومین است  که در این راستا  بهره گیری از ظرفیت و مشارکت خیرین اهمیت ویژه ای دارد.

وی، پرداخت 70میلیارد ریال کمک بلاعوض  به 500 خانوار نیازمند برای تامین مسکن (احداث –تعمیر-خرید-اجاره )، پرداخت 63 میلیارد ریال درکمک بلاعوض برای تامین مسکن 98 خانواردر سال جاری، احداث 53 واحد مسکونی و  اعطای 26 قطعه زمین  رایگان  برای اقشار کم درآمد و بی بضاعت را از برخی فعالیت های  دفتر مشارکت‌های مردمی و حساب 100حضرت امام (ره) بنیاد مسکن دانست.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز