خبرگزاری کار ایران

از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛

اخبار انتخابات توسط ۳۲۰ رسانه در قزوین پوشش داده شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۴۳۹۱

مدیر روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری قزوین گفت: ۳۲۰ رسانه استان از ابتدای سال جاری تاکنون اخبار انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری را پوشش دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رسول ملاحسنی شامگاه جمعه در ستاد انتخابات استان قزوین و در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: نتیجه کمیته اطلاع رسانی و استفاده از رسانه‌ها به عنوان بازوی توانمند ما در اطلاع رسانی این بوده که امروز با حضور پرشور مردم پای صندوق رای و خلق حماسه‌ای جدید در جمهوری اسلامی روبرو هستیم.

وی اضافه کرد: براساس سیاست دولت سیزدهم در سال جاری، با توجه به اهمیت موضوع انتخابات به رسانه های مردمی و فعالان رسانه ای مجوز دادیم تا در شعب اخذ رای حضور مستمر داشته باشند تا حماسه حضور مردم را به تصویر بکشند.

ملاحسنی با بیان اینکه امشب اعلام نتایج انتخابات استان را خواهیم داشت و فردا صبح نیز یک نشست خبری از سوی ستاد انتخابات استان قزوین برگزار می‌شود، تصریح کرد: با کمک اصحاب رسانه در روز انتخابات اخبار بسیار خوبی به جامعه و حتی فضای بین المللی مخابره شده است.

این مسئول به تدوین برنامه های متنوع برای امید آفرینی و افزایش مشارکت مردمی اشاره کرد و یادآور شد: در ایام برگزاری انتخابات که از مردادماه سال جاری آغاز شد، پنج نشست استاندار، معاونان و روسای ستاد انتخابات با حضور خبرگزاری ها برگزار شد.

به گفته وی، نشست هایی نیز با یادداشت نویسان، تحلیل گران و فعالان مجازی استان قزوین برگزار شد که برای نخستین مرتبه در طول تاریخ اطلاع رسانی استان قزوین به انجام رسیده بود.

مدیر روابط عمومی استانداری قزوین در ادامه به تبلیغات محیطی در حوزه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پرداخت و اظهار کرد: این تبلیغات با کمک شهرداری ها انجام شد و همه پای کار آمدند تا به نحو مطلوبی شور انتخاباتی را در این دوره شاهد باشیم.

ملاحسنی به استقرار میز رسانه و میز احزاب در ستاد انتخابات استان قزوین نیز اشاره کرد و یادآور شد: این اقدامات که برای نخستین مرتبه و با ایده استاندار اجرایی شد، فضای نوین و جدیدی را در شیوه اطلاع رسانی ایجاد کرد و ما امروز علاوه بر جمع صمیمی و فعال رسانه‌ های استان، شاهد حضور مدیران و دبیران احزاب نیز بودیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: جشنواره "مسیر آینده" که امسال برگزار خواهد شد، با هدف نشان دادن زحمات رسانه‌ها صورت می گیرد و تا امروز نیز ۱۲۴ اثر و در سه بخش به این جشنواره ارسال شده و امیدواریم تا ۱۵ اسفندماه جاری نیز شاهد ارسال سایر آثار به دبیرخانه این جشنواره باشیم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز