خبرگزاری کار ایران

امام جمعه زنجان در باز دید از ستاد اطلاع رسانی:

مردم زنجان همواره هوشیار بیدار هستند

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۴۰۶۱

مردم در خواب نیستند

امام جمعه زنجان با اشاره به هوشیاری و حساسیت مردم زنجان در عرصه‌های‌ مختلف به ویژه انتخابات گفت: مردم خواب نبوده و بی‌خیال نیستند و نسبت به انقلاب خود حساسیت دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، آیت اله علی خاتمی و محسن افشارچی، استاندار زنجان، با حضور در کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان زنجان، (دوازدهمین دوره مدرسه شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری) با بیان اینکه حسایت و در صحنه بودن مردم زنجان سرآمد بوده گفت: مردم هوشیار زنجان همیشه بیدار هستند و این بارهم حماسه خلق خواهند کرد.

امام جمعه زنجان، رای دادن را  حق همه مردم است عنوان کرد و گفت: آنهایی که رای نمی‌دهند حق خود را به دیگران می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم تاکید فرمودند که رای دادن نه تنها حق است بلکه وظیفه نیز هست.

خاتمی با بیان اینکه خبرهایی که واقعیت نداشته باشند اما برای خوشایند کسی نوشته شوند از اقبال عمومی  برخوردار نیستند گفت: نویسندگان این نوع خبرها با وجود اینکه هیجان ایجاد ایجاد کرده و مشتری جذب می‌کنند مدتی بعد خود به خود از رده خارج می‌شوند.

 وی ضمن اظهار رضایت از عملکرد رسانه‌های استان در عرصه‌های مختلف خطاب به خبرنگاران حاضر در ستاد گفت: در عین حال که به کار خود ارزش قائل می‌شوید آگاهی بخشی را در اولویت کار خود قرار دهید چون آگاهی دادن از سوی رسانه‌ها حق مردم است. نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه از تنش‌ها و هیجانات چیزی عاید شما نمی‌شود تصریح کرد: همه شاهد هستند که در مدت حضورم در زنجان هیچ مسئولی را در تریبون نماز جمعه بالا نبرده و کسی را هم پایین نیاورده‌ام .

 حجت الاسلام خاتمی با بیان اینکه خداوند فیلم بازی کردن و نمایش دادن‌ها را دوست ندارد گفت: آگاهی بخشی به مردم و اطلاع رسانی به موقع کار ارزشمندی است.
 

مردم زنجان همواره هوشیار بیدار هستند

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز