خبرگزاری کار ایران

| 02:19   
کد خبر : ۱۳۹۶۹۶۳
سخنگوی شورای کرج عنوان کرد؛

برآوردهای لازم جهت اتمام پروژه‌های اولویت دار نیمه تمام شهر کرج

سخنگوی شورای شهر کرج از برآوردهای لازم جهت اتمام پروژه های اولویت دار نیمه تمام این کلانشهر خبر داد.

برآوردهای لازم جهت اتمام پروژه‌های اولویت دار نیمه تمام شهر کرج

به گزارش ایلنا از البرز، عمار ایزدیار در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر و شهردار کرج از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: بازدید امروز از پروژه های عمرانی با چند هدف انجام شد یکی از مهمترین اهداف آن بحث تامین مالی و تامین نقدینگی این پروژه‌ها است. 

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: بعضاً شاهد هستیم که قراردادها ظرفیت دارند اما در بودجه سال 1402 منابعی که پیش بینی کرده‌ایم بخشی در موضوع تعدیلات هزینه شده و میزان برآوردی که انجام شده برآورد دقیقی نبوده است و تعدیلات پیش بینی  نشده است. 

ایزدیار اذعان کرد: در این راستا ضروری است تا در متمم بودجه این اصلاحیه ها در نظر گرفته شود تا شاهد تکمیل و بهره برداری از پروژه‌ها باشیم. 

عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن تشریح پروژه های عمرانی بیان کرد: پروژه مصلی کرج  نیاز به 50 میلیارد تومان اعتبار دارد این پروژه با توجه به تعدیلاتی که دارد نیاز به 35 میلیارد اعتبار و همچنین پروژه فرهنگسرای الغدیر نیاز به اعتبار متمم دارد که در ماه های آینده تعیین تکلیف می شود تا شاهد تکمیل و بهره برداری شویم.

ایزدیار یاد آور شد: بیش از 10 پروژه اولویت دار در سطح شهر در دست تکمیل است که شامل این موضوع می‌شود که مهمترین آنها توسط اعضای شورای شهر بازدید شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز