خبرگزاری کار ایران

| 03:25   
کد خبر : ۱۳۸۸۲۳۶
جانشین فرمانده انتظامی کل کشور:

خودفریبی و قرار گرفتن در مسیر فتنه معاندین کافی است

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور خطاب به ورشکستگان سیاسی، فتنه‌گران آن سوی مرزها و مزدوران داخلی، گفت: کشور در آستانه بسترسازی انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار دارد و مشارکت بالا حق مردم است، چرا با فتنه‌انگیزی می‌خواهید مردم را مأیوس کنید.

خودفریبی و قرار گرفتن در مسیر فتنه معاندین کافی است

به گزارش ایلنا، سردار قاسم رضایی در مراسم دانش‌آموختگی فراگیران درجه‌داری آموزشگاه‌های علمی و تخصصی در مرکز آموزشی مالک اشتر اراک، افزود: در چنین شرایطی چرا از همین حالا شروع کرده‌اید که یأس و نامیدی را به جامعه تحمیل کنید.

وی با تأکید بر اینکه ورشکستگان سیاسی باید به جامعه و بین مردم بازگردند، ادامه داد: مردم می‌فهمند، برنامه شما را می‌شناسند و می‌دانند شما از کجا آب می‌خورید. اگر سالم بودید در مسیر خدمت قرار می‌گرفتید و می‌ماندید. به بستر جامعه بازگردید و در کنار مردم قرار گیرید.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور اظهار داشت: این همه فریب، خودفریبی و قرار گرفتن در مسیر فتنه معاندین و دشمنان اسلام و ضربه زدن به پایه‌های نظام جمهوری اسلامی، کافی است. تدبیر، چارچوب مدیریت فراجا است و هر هنجارشکنی بخواهد هنجارهای جامعه را هدف قرار دهد، مورد هدف این نهاد است.

سردار رضایی تصریح کرد: فتنه‌گران در آن سوی مرزها و مزدوران داخلی که آگاهانه یا ناآگاهانه در مسیر آنها قرار می‌گیرند، بدانند که تابلوی سازمان مقدس انتظامی جمهوری اسلامی بر مردم کشور مهربانی و بر افرادی که بخواهند به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند، اقتدار مقتدرانه است.

وی بیان داشت: تمامی هنجارشکنان، مورد هدف این سازمان مقدس قرار دارند. دوست نداریم با آنها برخورد سلبی شود، دوست داریم پیام‌های ایجابی را بگیرند و خود را تنظیم و مرتب کنند. در غیر این صورت اقتدار مجاهدان فراجا در هر منصبی که باشند، بر آنها فرود خواهد آمد.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور تأکید کرد: در شرایط کنونی جامعه نیاز به نظم و آرامش عمومی دارد. در این راستا هر فردی به هر نحوی بخواهد از این مسیر عبور کند به طور قطع، مجاهدان انتظامی در فراجا با آنها برخوردهای قانونی می‌کنند.

سردار رضایی ابراز داشت: فراجا با تنوع مأموریتی که در راستای قانون دارد، مؤثرترین مؤلفه در آرامش جامعه، تکیه‌گاه تمامی مظلومان و مؤلفه مؤثر در امنیت ملی است. بصیرت، اقتدار، مهربانی، اقدام به موقع و لرزه انداختن بر تن هنجارشکنان، از مهمترین خصوصیات کارکنان فراجا است.

وی با بیان اینکه خدا را شاکریم که توفیق پوشیدن لباس مقدس در این سازمان را داریم، اضافه کرد: خدا را سپاس که کارکنان این مجموعه پرورش یافته پدران و مادرانی هستند که امروز در سنگر خدمت به مردم قرار گرفته‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور ضمن تبریک برای نشان خدمت به دانش‌آموختگان فراگیران درجه‌داری مالک اشتر اراک، گفت: خدمت در این سازمان افتخار است و از خداوند برای شما عزیزان آرزوی سربلندی، سرافرازی و توفیق هر چه بیشتر در راستای بندگی خدا در این لباس مقدس را دارم.

سردار رضایی ضمن تشکر از مجموع گزینش استخدام سازمان انتظامی کشور، افزود: امروز در مرکز آموزشی مالک اشتر اراک یک میدان به تمام معنا در حوزه مأموریت‌های انتظامی مشاهده شد و ثمره این درخت، هدیه‌ای به مردم است.

در پایان این آیین فراگیران درجه‌داری آموزشگاه‌ علمی و تخصصی مرکز مالک اشتر اراک نشان درجه‌داری دریافت کردند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز