خبرگزاری کار ایران

رئیس حوضه آبریز فلات مرکزی:

اعتبارات مالی بزرگترین چالش پروژه‌های عمرانی منابع آبی است

asdasd
کد خبر : ۱۳۶۴۶۰۶

رئیس حوضه آبریز فلات مرکزی و حوضه‌های شرقی کشور گفت: موضوع مربوط به اعتبارات و تخصیص به موقع منابع مالی بزرگترین چالش پروژه‌های عمرانی در حوزه منابع آبی است.

به گزارش ایلنا، علی پوراحمد در بازدید از کارگاه سد نهب و بالاخانلو گفت: خوشبختانه همکاری مناسب عوامل کارفرما، مشاور و پیمانکار در کنار تعهد و تخصص آن‌ها سبب شده تا شاهد کیفیت بسیار خوبی در زمینه اجرای پروژه‌های عمرانی در حوزه منابع آبی استان قزوین باشیم.

رئیس حوضه آبریز فلات مرکزی و حوضه‌های شرقی کشور افزودامیدواریم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته بزودی شاهد گشایشی در زمینه تامین اعتبارات باشیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین هم در این بازدید گزارشی از وضعیت احدث سدهای آبی استان ارائه کرد.

منصور ستوده افزود: سد نهب بر روی رودخانه خررود و با هدف بهبود آبیاری 36 هزار و 800 هکتار اراضی کشاورزی با پیشرفت فیزیکی 95 درصد در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: همچنین سد بالاخانلو بر روی رودخانه حاجی عرب با هدف تامین آب شرب 5 شهر و 30 روستای جنوب استان با پیشرفت فیزیکی 75 در حال اجراست.

در این برنامه از مراحل اجرایی سد و شبکه آبیاری نهب، سد بالاخانلو و احداث راه جایگزین روستای شیزر بازدید شد و پوراحمد از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات موجود در مسیر اجرایی این پروژه‌های مهم استان قرار گرفت.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز