کد خبر: 1286763 A

نماینده ولی فقیه در گلستان:

اغتشاشات باید گوشزدی برای مسئولان باشد/ مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را زودتر و سریع‌تر حل کنید

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: مسئولان مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را زودتر و سریع‌تر حل کنند و دشمنان باید بدانند، ملتی که حدود ۳۰۰ هزار شهید و با داشتن نیروهای نظامی و انتظامی هیچگاه اجازه نخواهند داد که ایران به افغانستان تبدیل شود.

اغتشاشات باید گوشزدی برای مسئولان باشد/ مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را زودتر و سریع‌تر حل کنید

به گزارش ایلنای گلستان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار کرد: غیرت و تعصب ملی ایرانیان اجازه دخالت بیگانگان در امور کشور و رسیدن دشمنان به اهدافشان را نخواهد داد و اغتشاشاتی که طی روزهای گذشته در کشور ایجاد شد، ریشه‌اش از چهار ماه قبل (خرداد ماه) در یکی از اندیشکده‌های آمریکایی برنامه‌ریزی شده بود.

وی گفت: در اغتشاشات اخیر متاسفانه اروپایی‌ها هم تحت تاثیر آمریکا قرار گرفته و اکنون که این قضایا فروکش کرده در حال فراخواندن دیپلمات‌های خود از ایران هستند.

آیت‌الله نورمفیدی افزود: در اوج آن اغتشاشات این کشورها دست به چنین کاری نزدند، اما اکنون که اوضاع آرام است این کار را می‌کنند که نشان دهند وضعیت ایران و امنیتش خوب نیست و کار این نظام تمام شده است.

آیت‌الله نورمفیدی تصریح کرد: البته نباید ما نیز به علت مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد و آن هم نشات گرفته از فشارها و تحریم‌های دشمنان است، شویم، اما از سوی دیگر یقین داریم که این مشکلات با تدابیر دولت، مجلس و مسئولان نظام حل خواهد شد.

آیت‌الله نورمفیدی بیان کرد: امروز پدران و مادران وظیفه دارند با فرزندانشان صحبت کنند و آنان را از این قضایای هیجانی و تحریک‌آمیز کنار بکشند و نگذارند به اصطلاح بنزین بر روی اغتشاشات بریزند.

امام جمعه گرگان گفت: الیته این اغتشاشات نیز باید گوشزدی برای مسئولان هم باشد که مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را زودتر و سریع‌تر حل کنند که البته با ارتباطاتی که با کشورهای همسایه و آسیایی برقرار شده امید داریم به زودی شاهد برطرف شدن مشکلات باشیم.

 

انتهای پیام/
نماینده ولی فقیه در گلستان مشکلات معیشتی واقتصادی مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر