خبرگزاری کار ایران

| 08:25   
کد خبر : ۱۳۹۸۷۵۰
توسط امدادگران اردبیلی انجام شد؛

ارزیابی ۱۲۰ منزل مسکونی آسیب دیده در آستارا

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل آخرین وضعیت امدادرسانی در حادثه سیل آستارا توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل را تشریح کرد.

ارزیابی ۱۲۰ منزل مسکونی آسیب دیده در آستارا

به گزارش ایلنا، عزیز ارشادیان ظهر ۲۸ شهریور در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت اعزام و امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل در حادثه سیل اخیر شهرستان آستارا اظهار کرد: شب گذشته با درخواست کمک مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری (eoc) استان گیلان ۳۰ نفر از نجاتگران اردبیلی در قالب ۸ تیم و با بکارگیری ۸ دستگاه خودروی عملیاتی، ۱۵ دستگاه موتور پمپ لجن کش و یک دستگاه قایق جیمینی عازم این منطقه شدند و تاکنون ۱۲۰ منزل مسکونی آسیب دیده را ارزیابی کرده‌اند.

به گفته وی تاکنون این امدادگران با ۱۵ دستگاه موتور پمپ آب به تخلیه ۱۰ واحد مسکونی اقدام و در بین 60 نفر از حادثه دیدگان مواد غذایی و اقلام امدادی توزیع کرده‌اند.

این مسئول اضافه کرد: مسئولیت پاسخگویی به حادثه دیدگان شهرهای لوندویل و سیبلی به امدادگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل واگذار شده است به طوری که ارزیابی روستاهای حومه مناطق سیل زده با همکاری فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای خدمات بهتر در حال انجام است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز