کد خبر: 71282 A

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان خبرداد:

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت: عملیات عمرانی پارك بانوان كه شامل آسفالت‌ریزی، جدول‌گذاری به طول 3 هزار متر، رنگ آمیزی و جانمایی آب نما در داخل استخر، ترمیم آلاچیق‌ها، جداول و آبخوری‌ها است، به اتمام رسیده و از امروز پذیرای همشهریان خواهد بود.

ایلنا: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان گفت: از كلیه بانوان درخواست داریم نسبت به نگهداری و نظافت محیطی پارك كوشا باشند تا بتوانیم با خدمات بهتر، درخدمت این قشر جامعه باشیم.

به گزارش ایلنا از زنجان، ناصر سلطانی محمدی افزود: تجهیز پارك به وسایل جدید بازی، نصب توری در اطراف استخر و حفر چاه عمیق جهت آبیاری از دیگر اقدامات صورت گرفته در این پارك است.

وی تصریح كرد: فاز دوم پارك بانوان كه شامل استخر، سوله ورزشی و فرهنگسرا است، در بهمن ماه سال گذشته با اعتباری بالغ بر 5/3 میلیارد ریال كلنگ زنی شده و در هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینكه از نیمه دوم اردیبشهت ماه سال جاری، ورزش صبحگاهی نیز با حضور مربی مجرب انجام می‌شود، افزود: عموم بانوان می‌توانند در روزهای فرد از ساعت 30/7 صبح الی 30/8 از خدمات ورزشی ارائه شده استفاده كنند. همچنین در روزهای آتی، کلاس‌های آموزشی شامل گل‌آرایی، نگهداری و پرورش گل‌های آپارتمانی، آشپزی و... برگزار خواهد شد.

سلطانی محمدی گفت: از كلیه بانوان درخواست داریم نسبت به نگهداری و نظافت محیطی پارك كوشا باشند تا بتوانیم با خدمات بهتر، درخدمت این قشر جامعه باشیم.

وی با اشاره به برنامه‌های صورت گرفته توسط شهرداری زنجان در پارك بانوان و در طی هفته گرامی‌داشت مقام زن گفت: برپایی نمایشگاه دستاوردهای بانوان، برگزاری جنگ شادی به مدت 5 روز با اجرای برنامه‌های مختلفی نظیر مولودی خوانی، اجرای سرود، نمایش، مسابقه، اجرای موسیقی به طور زنده، برگزاری جشنواره جامعه سالم با مادران سالم و همچنین برگزاری جشنواره آشپزی با مشاركت فرمانداری زنجان و مركز بهداشت از جمله فعالیت‌هایی است كه با استقبال چشمگیر شهروندان مواجه شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان افزود: همچنین همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز جهانی كارگر مراسمی در آمفی تئاتر كانون فرهنگی سهروردی زنجان و با حضور حجت الاسلام سعید شاه آبادی، مدیر عامل بنیاد علوم و معارف اسلامی دانش پژوهان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و دكتر یگانه شهردار زنجان برگزار و از 83 بانوی شاغل در شهرداری و 18 كارگر نمونه تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر