کد خبر: 100401 A

جمعی از اهالی شهر زهره در گفتگو با خبرنگار ایلنا:

عدم بازسازی شهر، تصرف زمین‌های کشاورزی، عدم آسفالت معابر و خیابان‌های شهر و بی‌احترامی به ارباب رجوع و مردم بخشی از معضلات این منطقه است.

ایلنا: جمعی از اهالی شهر زهره هندیجان گفتند: شهر زهره شهری کوچک و بسیار محروم است و نیازمند توجه مسئولین استانی و کشوری‌ست.
به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، جمعی از ساکنین این شهر با مراجعه به خبرنگار ایلنا اظهار داشتند: شهر زهره با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر که با روستاهای اطراف آن به ۵۰۰۰ نفر می‌رسد. شغل اکثر مردم این شهر کشاورزی و دامپروری بوده و از محروم‌ترین شهرهای استان خوزستان است.

آنان خواستار رسیدگی شهرداری شهر زهره به مشکلات مردم شده و روشن شدن علت کم توجهی شهرداری و تعطیلی رسیدگی به معابر عمومی شدند.
نجف قنواتی یکی از اهالی شهر زهره بیان داشت: بنده یک باب مغازه مصالح ساختمانی دارم که مدارک و مستندات و پایان کار آن را از شهرداری شهر زهره اخذ نموده‌ام، ولی متأسفانه شهردار اجازه برق‌رسانی به مغازه را نمی‌دهد. امروز به مناسبت هفته دولت و ملاقات عمومی فرماندار با مردم، با فرماندار هندیجان مکاتبه کرده‌ام و وی دستور فوری برای برقراری انشعاب برق را صادر نموده است.
مالک قنواتی یکی دیگر از شهروندان شهر زهره با انتقاد از عملکرد شهردار و شورای شهر گفت: عدم بازسازی شهر، تصرف زمین‌های کشاورزی، عدم آسفالت معابر و خیابان‌های شهر و بی‌احترامی به ارباب رجوع و مردم بخشی از معضلات شهری مردم این منطقه است.

در همین رابطه پرویز قنواتی عضو شورای اسلامی شهر زهره در این ارتباط فقط به گفتن این جمله که: «شما می‌توانید از مشکلات و معضلات شهر که عدم بازسازی، عدم آسفالت و عدم عمران شهری است خبر تهیه کنید» اکتفا کرد و از ارائه هرگونه توضیحات بیشتر و اظهار نظر در مورد سخنان مردم خودداری کرد.

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر