کد خبر: 53177 A

مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

دراین صندوق تاكنون 420نفر از كاركنان به عضویت درآمده اند و در جهت تقویت این صندوق و ارائه خدمات بیشتر به همكاران از محل پنج درصد با مساعدت ریاست دانشگاه 50 میلیون تومان در آغاز پرداخت وام ها مساعدت شده است.

ایلنا - تبریز: صندوق قرض الحسنه رفاه كاركنان علوم پزشكی تبریز برای اولین بار از زمان تاسیس بعد از گذشت 6 ماه به كلیه اعضای خود كه متقاضی وام بودند وام قرض الحسنه با كارمزد یك درصد پرداخت كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اعلام این مطلب گفت: این صندوق در مرحله اول در بین واحد های ستادی و مراكز آموزشی و درمانی تبریز شروع بكار نموده است و تمام همكاران و كاركنان می توانند با عضویت در این صندوق و افزایش میزان سپرده خود به میزان سه برابر موجودی با كارمزد یك درصد از وام قرض الحسنه بهره مند شوند.

صالح حیدریان افزود: دراین صندوق تاكنون 420نفر از كاركنان به عضویت درآمده اند و در جهت تقویت این صندوق و ارائه خدمات بیشتر به همكاران از محل پنج درصد با مساعدت ریاست دانشگاه 50 میلیون تومان در آغاز پرداخت وام ها مساعدت شده است.

سرپرست صندوق قرض الحسنه رفاه كاركنان دانشگاه علوم پزشكی تبریز خاطرنشان کرد:امیدواریم تمامی همكاران و كاركنان با عضویت در این صندوق و این امر خیر بتوانند پشتوانه مطمئن مالی برای خود و خانواده در موارد ضروری ایجاد كنند.

وی با بیان اینكه این صندوق در آینده ای نه چندان دور می تواند كارگشای مشكلات كاركنان دانشگاه باشد گفت:50 نفر از همكاران كه درخواست وام داشتند وام قرض الحسنه پرداخت شده كه از این پس كلیه درخواست ها بطور ماهانه عملی خواهد شد.

حیدریان با یادآوری اینكه این صندوق همچنان آماده جذب عضو از متقاضیان است، واحدهایی را كه در فراخوان تاسیس صندوق در جهت رفاه كاركنان تلاش مضاعفی داشته اند را ستاد مركزی،مركز الزهرا(س)،مركز سینا،مركز امام رضا(ع)،معاونتهای دانشجویی آموزشی و بهداشتی،دانشكده های پزشكی،پیراپزشكی و پرستاری و مركز بهداشت تبریز عنوان و از آنان تشكر کرد.

گفتنی است که علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به آدرس آدرس http://mkhadamat.tbzmed.ac.ir/ مراجعه نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر