کد خبر: 5044 A

استاندار سمنان در بیانیه خود به مناسبت گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: سالهای دفاع مقدس میراث تمام ناشدنی برای بهره گیری نسل‌ها و جوانان است.

سمنان – ایلنا: استاندار سمنان در بیانیه‌ای با گرامیداشت هفته دفاع مقدس دوران شکوهمند دفاع مقدس را میراث تمام ناشدنی برای بهره گیری نسل‌ها و جوانان این مرز و بوم دانست و یاد شهیدان پرافتخار این دوران را گرامی داشت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از سمنان، عباس رهی در این بیانیه آورده است: تقویت ارزشهای اسلامی و انقلابی، مردمی‌تر شد، انقلاب، ایجاد اتحاد و یکپارچگی بیشتر در آحاد جامعه، ایجاد اتکا به نفس و تقویت خودباوری و خوداتکایی در کشور از جمله ویژگی‌های دوران هشت سال دفاع مقدس است.

رهی بیانیه را چنین ادامه داده است: دفاع مقدس و ارزشهای گرانقدر آن نقش بسزایی در تداوم راه و اهداف عالیه انقلاب و ساختن ایرانی سربلند تحت رهبری‌ها و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی داشته است.

وی در بیانیه خود با تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و تاکید بر نقش رزمندگان و ایثارگران استان سمنان در سالهای حماسه و خون اضافه کرده است: رزمندگان استان سمنان حضور و نقشی مهم در خلق حماسه‌های دفاع مقدس داشته است.

استان سمنان با مشارکت فعال در  سالهای دفاع مقدس و اعزام هزاران رزمنده بیش از سه هزار شهید در دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده است، سی و یکم تا ششم مهرماه  هر سال به عنوان هفته دفاع مقدس نامگذاری شده و گرامی داشته می شود. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر