خبرگزاری کار ایران

تاکید وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت اجرای دقیق دستورالعمل‌های امتحانات دانش‌آموزان

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۸۷۴۵

وزیر آموزش و پرورش بر اجرای صحیح و دقیق دستورالعمل‌های امتحانات و رعایت قوانین و ایجاد فضایی مناسب و آرام برای دانش آموزان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، رضا مراد صحرایی پیش از ظهر امروز و هم ‌زمان با ششمین روز امتحانات نهایی پایه دوازدهم، با حضور در یکی از مدارس واقع در منطقه ۱۲ شهر تهران از حوزه‌ برگزاری امتحانات نهایی بازدید و از نزدیک در جریان روند برگزاری امتحانات قرار گرفت و توصیه‌ها و دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.

وزیرآموزش‌ و پرورش در این بازدید با برخی از عوامل اجرایی و همچنین تعدادی از دانش آموزان سخن گفت و ضمن بررسی نحوه برگزاری فرآیند امتحانات، بر اجرای صحیح و دقیق دستورالعمل‌های امتحانات و رعایت قوانین و ایجاد فضایی مناسب و آرام برای دانش آموزان تاکید کرد.

وی در این بازدید که در راستای نظارت مستمر و کیفیت‌بخشی به برگزاری امتحانات برگزار شد، ضمن اظهار رضایت از روند مطلوب برگزاری امتحانات و تشکر از زحمات مسئولین حوزه‌های آزمون در سراسر کشور اعلام کرد برای تقدیر از زحمات این عزیزان تقدیرنامه وزیر صادر و همچنین از سایر عوامل برگزاری آزمون به نحو شایسته تقدیر خواهد شد.

صحرایی همچنین با اشاره به تاثیر نمرات امتحانات در کنکور سراسری بر حفظ نظم، انضباط و رعایت مقررات و آئین نامه‌های امتحانات تاکید و فرآیند برگزاری امتحانات نهایی را از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش دانست که باید با دقت نظر و مسئولیت پذیری جدی در مورد آن صورت گیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز