خبرگزاری کار ایران

دانش آموزان مجمع آموزشی معلم بدهی سه نفر زندانی را پرداخت کردند

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۴۳۷۳

به مناسبت بزرگداشت مقام معلم، دانش آموزان مجمع آموزشی معلم با اهدای 31 میلیون تومان در پرداخت بدهی سه نفر زندانی سهیم شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان تهران، عباس کشانی گفت: در آستانه فرا رسیدن ایام بزرگداشت مقام معلم، در اقدام انساندوستانه و خودجوش، دانش آموزان و دبیران مجتمع آموزشی معلم 31 میلیون تومان به حساب ستاد دیه استان تهران واریز کردند.

مدیر ستاد مردمی دیه استان تهران تاکید کرد: این مرکز نهادی خیریه بوده و نیکوکاران به عنوان بازوان توانمند ستاد دیه امر کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را بر عهده دارند.

کشانی ادامه داد: بدون شک کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد که در زندان به سر می‌برند، خود از کارهای مهم دینی است و کمک به این افراد که به دلیل تصادف، بدهی یا حوادث غیرعمد در زندان به سر می برند از باقیات صالحات محسوب می شود.

وی بیان داشت: زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد چشم به دستان نیکوکاران دوخته اند تا  نزد خانواده خویش بازگردند و فرزندانشان پدر یا مادر خود را پس از مدتها بر سر سفره ببینند.

‌او ضمن تقدیر از دانش آموزانی که به پویش سبز بهاری پیوسته اند، تصریح کرد: در آستانه فرا رسیدن هفته معلم و بزرگداشت این ایام، دانش آموزان و دبیران مجتمع یادشده، همراه با دیگر نیکوکاران تهرانی، در پرداخت بدهی سه نفر زندانی نیازمند جرایم غیرعمد سهیم شدند.

بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.  همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز