خبرگزاری کار ایران

جابه جایی تعداد قابل توجهی درخت در بزرگراه شهید صیاد شیرازی برای ساخت زیرگذر

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۶۱۴۴

عضو شورای شهر تهران گفت: در بزرگراه شهید صیاد شیرازی نیز برای ساخت یک زیرگذر تعداد قابل توجهی درخت جابه‌جا شد.

به گزارش ایلنا، ناصر امانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در دویست و بیست و پنجمین جلسه دوره ششم شورا ضمن تقدیر از شهردار تهران و معاون برنامه‌ریزی برای ترمیم حقوق کارکنان، اظهار داشت: از طرف کمیسیون برنامه و بودجه و کمیته تشکیلات و منابع انسانی و همچنین از سوی اعضای شورا پیگیری‌هایی صورت گرفت و شهرداری تهران تصمیم گرفت که مصوبه ترمیم حقوق را اجرایی کند. این مورد با پرداخت معوقات نیز همراه خواهد بود که شور و انگیزه‌ای را بین کارکنان رسمی و سازمان آتش‌نشانی ایجاد کرده است. 

وی با بیان این که این اقدام در احکام حقوقی کارکنان شهرداری تهران نیز اثرگذار است، یادآور شد: افزایش ۳ میلیون تومانی حکم حقوقی کارکنان به دنبال ترمیم حقوق اتفاق خواهد افتاد و امیدواریم معاونت مالی و اقتصاد شهری منابع مالی آن را تأمین کند. 

امانی با اشاره به نامه خود به رئیس شورا درباره جابه‌جایی درختان موجود در پروژه‌های عمرانی، تصریح کرد: ۲ هزار درخت در راستای اجرای پروژه عمرانی بسیج در منطقه ۱۴ جابه‌جا شده و بر اساس پیگیری ها متوجه شدیم که پیمانکار این اقدام را انجام داده است. قرار شد بازدید کنیم تا ببینیم درختان در چه فضایی مجددا غرس خواهند شد. شهرداری باید نظارت جدی بر موضوع داشته باشد. 

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، عضو شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: در بزرگراه شهید صیاد شیرازی نیز برای ساخت یک زیرگذر تعداد قابل توجهی درخت جابه‌جا شد. آیا در شهرداری مجموعه‌ای وجود ندارد که نظارت لازم را بر این موضوع داشته باشد؟ هم شهرداری و هم کمیسیون ماده هفت باید نظارت و دقت لازم را بر موضوع داشته باشند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز