خبرگزاری کار ایران

‍ معاون سازمان نظام پرستاری:

ادبیات سخیف علیه جامعه پرستاری را کنار بگذارید

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۳۶۷۵

​‍ معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری گفت: توهین‌های اخیر در برخی فیلم و سریال‌ها علیه جامعه پرستاری، سبب آزرده خاطر شدن جامعه پرستاری شده و خواستار برخورد جدی با عاملین این موضوع هستیم.

به گزارش ایلنا، مسعود فاطمی معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری عنوان کرد: طی هفته‌های اخیر چند موردی از توهین و ادبیات سخیف و گستاخانه علیه جامعه پرستاری در برخی فیلم و سریال‌ها دیده شده که سبب آزرده خاطر شدن جامعه پرستاری شده است. این ادبیات نه تنها از واقعیات سطح جامعه کاملا بدور بوده، بلکه در تضاد مستقیم با منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: توهین و بی ادبی، با هنر و هنرمند واقعی میانه‌ای ندارد و افرادی که در پشت پرده این گستاخی‌ها هستند، بدانند که جامعه پرستاری هوشیار است و با عاملین این رفتارهای نسنجیده برخورد جدی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، معاون فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری در پایان عنوان کرد: از نهادهای نظارتی و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای نظارت بر صدا و سیما درخواست داریم تا با ورود جدی خود، با عاملین و مسببان گستاخی‌های اخیر علیه جامعه پرستاری، برخورد جدی شود. همچنین سازمان نظام پرستاری مسیر شکایت قانونی خود از این افراد را پیگیری کرده و اجازه نخواهد داد تا هر بی‌ادبی علیه این جامعه بزرگ و خدوم اقدامی را انجام دهد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز