خبرگزاری کار ایران

رنجبریان اعلام کرد؛

فراهم شدن زیرساخت‌ها برای رصد کامل حریم پایتخت به صورت هوشمند

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۳۳۶۴

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران مهمترین اولویت سال ۱۴۰۳ این شرکت را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت شهر، مسعود رنجبریان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران پیرامون مهمترین اولویت‌های سال ۱۴۰۳ سازمان خود گفت: انشاالله راه اندازی کامل سیستم هوشمند نه صرفا بحث دوربین البسه و خودرویی بلکه بحث رصد هوشمند حریم شهر تهران را در سال جاری داشته باشیم. کارها و ارتباط های خوبی برقرار شده است، با دانشگاه امام حسین(ع) در حال توافق های نهایی هستیم تا در سال ۱۴۰۳ رصد هزار و سیصد کیلومتری حریم شهر تهران را به صورت هوشمند انجام دهیم تا انشاالله سطح تخلفات به شدت کاهش یابد.
وی در خصوص موضوع سد معبر هم گفت: طی کردن مسیر درگاه ملی مجوزها می‌تواند به شدت بحث سد معبر را کاهش بدهد. چون قرار است دستفروشان در جایگاه های مشخصی مستقر شوند. قرار نیست در تمام پیاده رو ها و خیابان ها باشند. قرار است در فضاهایی بروند که برای بازارچه های محلی اختصاص داده شده است. اگر این اتفاق بیفتد با زحمتی که شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران می کشد،این پنج هزار دستفروشی که قبلا شناسایی کردند مجوز هایشان داده بشود و همه کارهایش انجام بشود، فکر می‌کنم عمده دستفروشان در سطح شهر تهران ساماندهی شوند.

به گزارش شهر پیش‌تر مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران در مورد طرح  نصب دوربین بر روی لباس نیروهای شرکت حریم بان و شهربان و همچنین دوربین های خودرویی گفته بود که،این طرح آزمایشی به صورت پایلوت در منطقه ۶ و ۷ و در دو ناحیه از اول اسفند آغاز شده است. در این دو ناحیه‌، دو اکیپ به  دوربین خودرویی و دوربین البسه مجهز شده اند. طرح آزمایشی حدود دو ماه باید اجرا شود تا همه ابعاد و مشکلات آن مشخص شود تا طرح اجرایی برای ۴۵۰ اکیپ خودرویی در سطح شهر تهران هم اجرایی شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز