خبرگزاری کار ایران

تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در تعطیلات نوروزی

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۱۹۱۵

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا و فرمانده قرارگاه نوروزی طاهر، بر تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر، در ایام نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان، تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از پلیس، سردار «ایرج کاکاوند» در اولین جلسه قرارگاه نوروزی طاهر پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا، به تشریح اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور در ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز پرداخت و خاطر نشان ساخت: در راستای ارتقاء میزان احساس امنیت شهروندان به عنوان سرمایه‌های‌های اجتماعی پلیس و نیز برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در تمام نقاط کشور، ماموران تلاش‌گر و جهادگر پلیس مبارزه با مواد مخدر، همزمان با فرا رسیدن ماه رمضان و ایام نوروز، در آماده باش کامل هستند. 

و ی افزود: این پلیس با بهره گیری از تمام توان و ظرفیت‌های موجود درون و برون سازمانی، مقابله و برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت را به عنوان یکی از اولویت‌های ماموریتی در دستور کار قرار داده است. 

سردار کاکاوند در ادامه بر ضرورت رفع دغدغه و پاسخگویی مناسب به مطالبات به حق شهروندان در این ایام تاکید و خاطر نشان کرد: برابر تاکیدات سردار فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر از بین بردن نگرانی‌های مردم نسبت به حضور خرده فروشان مواد مخدر و نیز معتادان متجاهر در سطح معابر شهرها، پیش از شروع تعطیلات نوروز و مقارن با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، طی برنامه ریزی و هم افزایی‌های صورت پذیرفته با دستگاه‌های مسئولیت دار در این حوزه، ششمین مرحله از طرح آرامش در شهر که تا پایان تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان نیز استمرار دارد، توسط رده‌های پلیس مبارزه با مواد اجرا میشود. 

وی افزود: طی عملیات‌های انجام شده از سوی ماموران پلیس از زمان شروع تعطیلات نوروزی، توفیقات خوبی در این زمینه حاصل شده است که نتایج پس از جمعبندی اعلام خواهد شد. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم ارتقاء اشراف اطلاعاتی، رصد بر خط و حضور ماموران در نقاط جرم‌خیز و آلوده به منظور ناامن کردن محیط برای مجرمان به عنوان یکی از اقدامات پیش دستانه پلیس تاکیدو اضافه کرد: خوشبختانه از زمان آغاز به کار قرارگاه تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع آورین معتادان متجاهر و نیز طی شش مرحله اجرای موفق طرح آرامش در شهر، تمامی نقاط آلوده و جرم خیز، پاتوق‌ها، خانه‌های پلاک قرمز و… تحت رصد پلیس قرار گرفته است. 

وی در پایان تصریح کرد: از آنجایی که مبارزه با این بلای خانمان سوز نیازمند مشارکت همگانی است، از شهروندان تقاضا داریم همچون گذشته با پلیس همکاری نموده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز