خبرگزاری کار ایران

پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی رحلت آیت الله امامی کاشانی

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۵۱۰۹

در پی رحلت آیت الله امامی کاشانی، امام جمعه موقت تهران و نماینده مجلس خبرگان رهبری، دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به این شرح است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم مجاهد و پارسا، حضرت آیت‌الله امامی کاشانی اعلی الله مقامه موجب تأسف و تأثر  فراوان گردید. این روحانی جلیل القدر در سراسر عمر بابرکت و در مراحل گوناگون زندگی نورانی خویش منشأ برکات فراوان برای  مردم مؤمن و اسوه‌ی اخلاق و عمل برای شاگردان و ارادتمندان خود بود.

در دوران طاغوت از پیشگامان نهضت اسلامی و در دوران جمهوری اسلامی  در مسئولیت های گوناگون از جمله  امامت جمعه موقت تهران و عضویت در مجلس خبرگان رهبری  در شمار مجاهدان واقعی و معلم اخلاص  و پارسایی محسوب می‌شد. فقدان این عالم ربانی،  ضایعه‌ ای بزرگ است. از خداوند متعال علوّ درجات و مغفرت و رحمت واسعه‌اش را برای روح مطهر ایشان مسألت می‌کنم و به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، ملت ایران، حوزه‌های علمیه و به خاندان مکرم ، بازماندگان محترم و همه‌ ارادتمندان و شاگردان ایشان تسلیت عرض می کنم.

دکتر بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز