خبرگزاری کار ایران

برج نشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر افتتاح شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۳۱۸

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر ضرورت حمایت همه جانبه از شرکت‌های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: امیدواریم معاونت علمی ریاست جمهوری نیز تسهیلات لازم را در اختیار شرکت‌های دانش بنیان قرار دهند تا این شرکت‌ها منشا توسعه و پیشرفت کشور شوند.

به گزارش ایلنا، «علیرضا رهایی» در مراسم افتتاح برج نشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ضمن تبریک اعیاد شعبان تاکید کرد: امیدواریم این مبارکی بتواند در مسیر فعالیت‌های این مجموعه اثرگذار باشد. 

وی در ادامه با بیان اینکه جایگاه برج نشان در مسیر توسعه علم و فناوری کشور قرار دارد، تصریح کرد: توسعه علم و فناوری یعنی پیشرفت کشور، به گونه‌ای که اگر ما هر قدمی در ایجاد پارک‌های علم و فناوری و توسعه شرکت‌های دانش بنیان برداریم و این شرکت‌ها را مستقر کنیم به علم و پیشرفت کشور کمک کردیم. 

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: افتتاح برج نشان همزمان با روز مهندس صورت می‌گیرد. در واقع مهندسان نماد پیشرفت و توسعه کشور هستند و آبادانی کشور توسط جامعه مهندس شکل گرفته است. این بنا نیز هم توسط یک مهندس مدیریت شده و هم اینکه توسط جمع مهندسین تکمیل و آماده شده است که امیدواریم منشا خیر، برکت و توسعه کشور باشند. 

وی خاطرنشان کرد: اینکه علی رغم تمام محدودیت‌ها، همکاران، فضایی را فراهم کردند تا شرکت‌های دانش بنیان مستقر شوند، کار تولیدی و دانش بنیان را شکل بدهند، حتما خیر و برکت بزرگی را رقم زدند. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ رهایی بر ضرورت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: همه ما باید در قالب‌های مختلف از همه شرکت‌های دانش بنیان پشتیبانی کنیم و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تسهیلات لازم را در اختیار این شرکت‌ها قرار بدهد تا آنگونه که شایسته است حمایت‌های لازم از این شرکت‌ها صورت بگیرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز