خبرگزاری کار ایران

آمادگی ایران برای انتقال تجارب برنامه سلامت خانواده به دیگر کشورها

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۰۶۲

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رضایت گیرندگان خدمات سلامت از مهمترین شاخص‌هایی بوده که در برنامه ملی سلامت خانواده مورد توجه قرار گرفته و جمهوری اسلامی، آمادگی دارد تا تجارب خود در این برنامه را در اختیار سایر کشورهای منطقه و جهان بگذارد.

به گزارش ایلنا، بهرام عین‌الهی در اجلاس کیفیت و ایمنی در مراقبت‌های بهداشت و درمان در قطر، ضمن معرفی نظام خدمات بهداشتی ایران، برنامه ملی سلامت خانواده را تبیین کرد. 

وی گفت: ایمنی بیمار و گیرندگان خدمت اهمیتی مضاعف دارد؛ زیرا از مرگ و میر و عوارض مرتبط با بیماری پیشگیری می‌کند.

وزیر بهداشت افزود: رضایت گیرندگان خدمات سلامت از مهمترین شاخص‌هایی بوده که در برنامه ملی سلامت خانواده مورد توجه قرار گرفته و جمهوری اسلامی، آمادگی دارد تا تجارب خود در این برنامه را در اختیار سایر کشورهای منطقه و جهان بگذارد.  

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، اجلاس  مراقبت‌های بهداشت و درمان با حضور ۳۳ وزیر از کشورهای مختلف دنیا از جمله وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حال برگزاری است. در این اجلاس سه روزه، تجارب کشورهای منطقه در زمینه مقوله ایمنی گیرندگان خدمات در حوزه های بهداشت و درمان مورد بحث قرار گیرد. 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز