خبرگزاری کار ایران

تکمیل سامانه هشدار سریع زلزله تا اوایل تابستان ۱۴۰۳

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۸۹۸۹

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در خصوص پروژه‌هایی که تا پایان سال جاری و اوایل سال آینده در حوزه بحران به بهره‌برداری می‌رسند، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا از شهر، «علی نصیری» رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اظهار کرد: دو پایگاه مدیریت بحران را در حال حاضر آماده افتتاح داریم که یک پایگاه در مجاورت اتوبان امام علی (ع) در منطقه ۱۴ به نام شهید مهران خالدی و دیگری پایگاه مدیرت بحران محله زنجان در منطقه دو است که تا پایان سال افتتاح خواهند شد. 

وی افزود: همچنین برای اوایل تابستان سال آینده نیز دو پایگاه مدیریت بحران «یاران» در محله شهرک نفت منطقه یک و پایگاه «بوستان ولایت» در منطقه ۱۹ آماده افتتاح خواهند شد. از ۴ پایگاهی که برای امسال و اوایل سال آینده افتتاح می‌شوند سه پایگاه از نظر ویژگی شبیه به هم و دارای ۱۲۵۰ متر زیر بنا و ۹۰۰ متر سطح اشغال هستند و تنها پایگاه محله زنجان کوچکتر از آن‌ها و دارای ۳۶۰ متر زیربنا است. 

نصیری ادامه داد: یک پروژه ملی در خصوص پروژه ملی «سامانه هشدار سریع زلزله» نیز اقدامات مهمی انجام شده و کارهای فنی آن تا پایان سال به اتمام می‌رسد و کل پروژه تا اوایل تابستان ۱۴۰۳ آماده افتتاح می‌شود که بهره برداری از آن با حضور رئیس‌جمهور صورت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز