خبرگزاری کار ایران

سازمان هواشناسی اعلام کرد:

رگبار باران و وزش باد شدید، امروز در نوار جنوبی کشور

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۷۵۹۴

سازمان هواشناسی از رگبار باران و رعد و برق و همچنین وزش باد شدید طی امروز (دوشنبه) در نوار جنوبی کشور خبر داد و اعلام کرد که سایر نقاط کشور تا چهارشنبه جوی آرام خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز (دوشنبه ۲۳ بهمن) در جنوب استان‌های بوشهر، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان و جزایر واقع در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط تگرگ پیش بینی می‌شود.

در سایر نقاط کشور تا روز چهارشنبه جوی آرام خواهیم داشت، اما از اواخر وقت چهارشنبه سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می‌شود و در شمال غرب و غرب کشور سبب بارش خواهد شد.

روز پنجشنبه ضمن تشدید بارش در غرب سامانه بارشی با حرکت شرق سوی خود جنوب غرب استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی را نیز تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

روز جمعه بارش در نیمه غربی سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از شمال شرق ادامه خواهد داشت.

وضعیت جوی امروز شهر تهران، صاف گاهی همراه با وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود. بیشینه دمای پایتخت امروز ۱۹ و کمینه دما ۸ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

براساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، تنگه هرمز و دریای عمان در دو روز آینده مواج خواهند بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز