خبرگزاری کار ایران

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

توضیح درباره ایمن‌سازی بازار تهران/ لزوم بازنگری دوباره در دستورالعمل صدور پروانه در حریم گسل‌ها

asdasd
کد خبر : ۱۴۳۲۹۰۵

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران توضیحاتی درباره اقدامات انجام شده در خصوص ایمن‌سازی بازار تهران ارائه کرد.

«سعید بشیری» معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره برنامه‌های فرمانداری تهران برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در تهران گفت: در مناطق شهر تهران که در حوزه استحفاظی فرمانداری تهران به موضوع حرائم گسل توجه شده و فرماندار تهران نیز در این خصوص در شورای شهر تهران اشاره کرده‌اند.

وی ادامه داد: این موضوع در دستور کار ستاد ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان تهران قرار گرفته و ما در فرمانداری تهران این موضوع را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم. به ویژه درخصوص اینکه دستورالعمل صدور پروانه در حرائم گسل‌ها بازنگری مجددی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران تصریح کرد: صدور پروانه باید براساس گزارشاتی باشد که مرکز تحقیقات وزارت راه، و مسکن و شهرسازی ارائه کرده است و باید به این سمت برویم که از صدور پروانه در حرائم گسل بدون در نظر گرفتن شرایط آن اجتناب کنیم.

بشیری در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره ایمن‌سازی بازار تهران گفت: خوشبختانه بحث ایمن‌سازی بازار تهران پیشرفت خوبی نسبت به قبل داشته است، البته حجم کار بسیار زیاد است. در جهت ایمن‌سازی موضوعات مرتبط با اطفای حریق و بهسازی و بازسازی شبکه توزیع برق بازار بزرگ تهران کار اساسی انجام شده است و فکر می‌کنم که در دوره‌های اخیر کم‌نظیر بوده است، اما حجم کار بالاست. اگرچه پیشرفت کار براساس برنامه تنظیم شده درست است و به طور منظم کارها در حال انجام است.

وی همچنین درباره نرخ بلیت متروی پرند تصریح کرد: نرخ بلیت متروی پرند در هیات تطبیق فرمانداری شهر تهران کاملا تصویب شد و مبلغ 13650 هزار تومان برای هزینه این مسیر با کارت بلیت در نظر گرفته شده است و برای بلیت تک سفره نیز مبلغ 15 هزار تومان تصویب شده است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز