خبرگزاری کار ایران

| 16:46   
کد خبر : ۱۳۹۳۳۵۶

آغاز پروازهای هوایی اروان متعلق به فرهنگیان در ایام اربعین

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به صدور مجوز پروازهای خارجی هواپیمایی اروان متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان از فراهم شدن امکان زیارت اباعبداله (ع) در ایام اربعین با این خط هوایی خبر داد و گفت: نخستین پرواز این شرکت هواپیمایی طی دو روز آینده انجام می‌شود.

آغاز پروازهای هوایی اروان متعلق به فرهنگیان در ایام اربعین

به گزارش ایلنا از روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، «حمیدرضا نجف‌پور کردی» با اشاره به اقدامات انجام شده برای تحقق سودآوری و خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به فرهنگیان، از توسعه فعالیت‌های شرکت‌هواپیمایی اروان خبر داد و اظهار کرد: یکی از وعده‌ها به جامعه فرهنگیان کشور که در قالب برنامه به هیئت مدیره و هیئت امنا ارائه شد، خلق ارزش با استفاده از ظرفیت‌های راهبردی صندوق ذخیره بوده که اغاز فعالیت شرکت اروان و ارائه خدمات به فرهنگیان عزیز یکی از مصادیق آن است. 

وی ادامه داد: در این مسیر شرکت هواپیمایی اروان با تلاش مجاهدانه همکاران و حمایت راهبردی سازمان هواپیمایی به طور رسمی مجور پروازهای خارجی را دریافت کرد. 

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: به دنبال این مجوز با رایزنی‌های انجام شده پروازهای ویژه ایام اربعین حسینی نیز در نظر گرفته شده است. 

نجف‌پور کردی بیان کرد: سامانه‌ها و سازوکارها را طوری طراحی کردیم که این خدمت در وهله اول برای فرهنگیان در نظر گرفته شود و آن‌ها با خط پروازی متعلق به خودشان به زیارت بارگاه اباعبداله الحسین (ع) بروند. 

وی تاکید کرد: زمان شروع این پروازها با توجه به تراکم کاری بالا طی یک تا دو روز آینده آغاز می‌شود و تا ۲۱ شهریور ماه ادامه دارد و همه این فرایندها تابع ملاحظات و الزامات بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری است. 

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: ظرفیت ویژه‌ای برای فرهنگیان در نظر گرفته شده است تا از طریق سوپراپلیکیشن فرهنگیان به نشانی satpay. szf. ir وارد بخش خرید بلیط اربعین شوند و بلیط تهیه نمایند. 

نجف‌پور کردی در پایان گفت: با فعالیت این هواپیمایی و ورود به عرصه تحقق برنامه‌های در نظر گرفته شده برای فرهنگیان، در هفته‌های آتی هم خبرهای خوبی در مورد احیای بانک سرمایه و ارزش مالکانه برای فرهنگیان اعلام می‌کنیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز