خبرگزاری کار ایران

| 15:49   
کد خبر : ۱۳۸۹۹۸۷

انتصاب سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان محیط‌زیست

طی حکمی از سوی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست، «علیرضا نجیمی» به عنوان سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه‌ها و امور مناطق منصوب شد.

انتصاب سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان محیط‌زیست

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست، در حکم علی سلاجقه خطاب به سرپرست جدید دفتر مدیریت زیستگاه‌ها و امور مناطق آمده است:

«با سلام و دعای خیر؛

با توجه به مراتب شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم محیط‌زیست طبیعی و تنوع زیستی، به موجب این حکم جنابعالی به سمت «سرپرست دفتر مدیریت زیستگاه‌ها و امور مناطق» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکا به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی و فسادستیزی، قانون مداری، مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

گفتنی است علیرضا نجیمی، مدیرکلی حفاظت محیط‌زیست استان قم، سرپرستی دفتر مدیریت زیستگاه‌ها و امور مناطق و مشاوره معاونت محیط‌زیست طبیعی و تنوع زیستی را در کارنامه کاری خود دارد.

حکم انتصاب نجیمی صبح امروز توسط حسن اکبری، معاون محیط‌زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست به وی ابلاغ شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز