خبرگزاری کار ایران

| 17:35   
کد خبر : ۱۳۸۸۶۶۴
محمدخانی در اختتامیه رالی خانوادگی خبرنگاران:

شهرداری تهران از برنامه‌هایی که موجب نشاط و امید در خانواده‌ها می‌شود، استقبال می‌کند

سخنگوی شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران آمادگی دارد تا درخصوص برنامه‌هایی که موجب ایجاد امید و نشاط در خانواده‌های تهرانی می‌شود، همکاری کند.

شهرداری تهران از برنامه‌هایی که موجب نشاط و امید در خانواده‌ها می‌شود، استقبال می‌کند

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری شهر، آیین اختتامیه «رالی خانوادگی ویژه خبرنگاران» ظهر امروز - ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - در محل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رئیس کانون اتومبیل‌رانی ایران، مدیرکل حوزه وزارتی وزارت میراث و سخنگوی شهرداری تهران برگزار شد، از برگزیدگان این مسابقه تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران در سخنان خود ضمن تبریک «روز خبرنگار» گفت: شاید بتوان گفت که هر روز روز خبرنگار است و یا هیچ روزی روز خبرنگار نیست، چراکه روزی نیست که خبرنگاران آن روز را با خیال راحت و خاطری آسوده گرامی بدارند، همین امروز که برای خبرنگاران این برنامه تدارک دیده شده است نیز برخی از آنها در حال پوشش این مراسم هستند.

وی افزود: اصل این اتفاق مبارک است و این خرق عادت و طرح نویی که در وزارت میراث فرهنگی و کانون اتومبیل‌رانی ایجاد شده، امری پسندیده و قابل تقدیر است.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران ادامه داد: در شهرداری تهران از هرگونه اتفاق مشابه استقبال می‌کنیم، کما این که در جشنواره آرمان رویداد مشابهی را با مشارکت شهروندان برگزار کردیم و اگر درخواستی از سمت وزارت میراث باشد، آماده هستیم تا اتفاق مشابهی برای خانواده‌های تهرانی رقم بزنیم، ما برای  هر اتفاقی که برای خانواده‌های تهرانی در جهت ایجاد امید و نشاط رقم بخورد، آمادگی همکاری داریم.

مدیرکل حوزه وزارت میراث فرهنگی و گردشگری نیز در سخنانی کوتاه از همت برگزارکنندگان «رالی ویژه خبرنگاران» به‌ویژه مجموعه شهرداری تهران تقدیر و تشکر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز