خبرگزاری کار ایران

| 10:09   
کد خبر : ۱۳۸۷۹۲۸
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا:

مجرمان همواره به دنبال روش‌های جدید هستند/ مبارزه با جرائم اقتصادی بسیار پیچیده است

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پلیس امنیت اقتصادی و کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار خبر داد.

مجرمان همواره به دنبال روش‌های جدید هستند/ مبارزه با جرائم اقتصادی بسیار پیچیده است

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه آموزشی و پژوهشی با کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار گفت: تعامل، مشارکت و هم‌افزایی پلیس با سایر سازمان ها و نهادها می‌تواند راهگشا و تاثیرگذار باشد. تفاهم‌نامه امروز نیز با هدف ایجاد زمینه‌های مناسب همکاری بیشتر طرفین در حوزه های علمی، پژوهشی، مشاوره و تحقیقات، برگزاری دوره‌های آموزشی، مهارتی و همچنین انجام پروژه های مشترک با استفاده از تمامی توانمندی‌های طرفین منعقد شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت:‌ از طرف دیگر یکی از اصلی‌ترین وظایف پلیس امنیت اقتصادی برقراری امنیت و آرامش برای فعالان اقتصادی است که در فرآیند تجارت سالم در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مجرمان همواره به دنبال یافتن راه‌های جدید برای دست یافتن به مطامع و مقاصد مجرمانه خود هستند، افزود: حوزه ماموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در مبارزه و مقابله با جرایم و مفاسد اقتصادی بسیار پیچیده و گسترده است و در این مسیر آموزش مستمر لازم و ضروری است خصوصا در این زمان که دشمن بر روی موضوعات اقتصادی تمرکز دارد به همین خاطر تمرکز و توجه بر مسائل آموزشی، دانستن مسائل قانونی و حقوقی بازار سرمایه که نسبت به بازار های دیگر نوپاست، حائز اهمیت است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا تصریح کرد: پلیس امنیت اقتصادی در کنار کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار بوده تا با تعامل و همکاری دوجانبه بتوانیم فعالیت های اقتصادی سالم را در بازار سرمایه افزایش و توسعه دهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز