خبرگزاری کار ایران

| 03:15   
کد خبر : ۱۳۸۷۶۳۷
امانی:

تصمیمات کمیسیون ماده پنج اهمیت دارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصمیمات کمیسیون ماده پنج اهمیت دارد.

تصمیمات کمیسیون ماده پنج اهمیت دارد

به گزارش ایلنا به نقل از سایت شهر ناصر امانی در یکصد و هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از رئیس کمیسیون شهرسازی برای ارائه گزارش درخصوص کمیسیون ماده پنج، اظهار کرد:رسانه ها ابهامات و سوالات متعددی در مورد کمیسیون ماده پنج مطرح کردند و این اتفاق در شورا مثبت بود. اقدام آقای عباسی خوب بود و وظیفه نظارتی خود را انجام داد که البته موافقان و مخالفانی دارد.

وی با بیان اینکه این تصمیمات تنها در یک جلسه گرفته شده بود، خاطرنشان کرد: بوستان ولایت و دوشان تپه و ۱۲ پرونده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفته بود؛ افزایش تراکم مسکونی بدون توجه به تأمین سرانه ها و شکاف طبقاتی و فاصله بین شمال و جنوب دو هشداری بود که در گزارش امروز قرائت شد.

امانی با اعلام اینکه آورده شهرداری برای مردم شهر در یک جلسه ۲۵ میلیارد تومان بود، یادآور شد: ما در یک جلسه شورا برای ۱۵۰ میلیارد تومان تصمیم گرفتیم و این مقایسه نشان می دهد که تصمیمات کمیسیون ماده پنج اهمیت دارد.

وی با اشاره به تماس یک روحانی جوان با خود برای بازدید محله ای از شهرک گلریز، تصریح کرد: در قسمت جنوبی بزرگراه آزادگان، شهرک گلریز قرار گرفته و وابسته به شهر تهران نیست و پس از مرتضی گرد قرار گرفته است؛ یک بوستان بسیار زیبا توسط شهرداری در این شهرک ساخته شده و یک پل عابر پیاده احداث شده اما دو اشکال وجود دارد.

امانی با بیان اینکه کارخانه آسفالت شهرداری در جوار این بوستان روزانه ۴۰۰ تن آسفالت تولید می کند، گفت: درختان این بوستان خشک شده که به گفته مسئولان کارخانه آسفالت، خشکی آن به دلیل تولید آسفالت نبوده و عدم آبیاری علت خشکی بوده است.

وی افزود: پل عابر پیاده که در این شهرک ایجاد شده، نرده ندارد و نیوجرسی هایی نیز در کنار پله ها قرار گرفته است؛ باید ایمن سازی پل انجام شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز