خبرگزاری کار ایران

| 06:33   
کد خبر : ۱۳۸۶۳۲۸

پشتیبانی هلال‌احمر از ۱۹۵ عملیات آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع از ابتدای امسال

سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر، با اشاره به پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر از ۱۹۵ عملیات آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع از ابتدای سال تا ۲۰ مردادماه، گفت: بیشترین پشتیبانی در مراتع و جنگل‌ها مربوط به استان کهگیلویه و بوبراحمد بوده است.

پشتیبانی هلال‌احمر از ۱۹۵ عملیات آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع از ابتدای امسال

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ محمودی، سرپرست سازمان امدادونجات، با اشاره به پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر در حوادث آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع در سطح کشور، از ابتدای سال، اول فروردین‌ماه امسال تا ساعت ۲۴.۲۰ مردادماه، به ارائه خدمات پشتیبانی هلال‌احمر در عملیات آتش‌سوزی پرداخت و گفت: در این مدت زمان، امدادگران جمعیت هلال‌احمر از ۱۹۵ حادثه آتش‌سوزی، پشتیبانی کردند. 

وی ادامه داد: امدادگران در کنار آتش‎نشانان و در عملیات آتش‌سوزی حضور داشتند و در صورت نیاز به ارائه خدمات پرداختند، در این شرایط و از ابتدای سال تاکنون، به ۹ نفر امدادرسانی کردند و ۴ مصدوم را به مراکز درمانی انتقال دادند. 

سرپرست سازمان امداد و نجات، افزود: در ابتدای سال تاکنون، ۲۶۹ تیم عملیاتی در حوادث به عنوان پشتیبان حاضر بودند که شامل هزار و ۱۳ امدادگر می‌شود. 

محمودی، با اشاره به این که بیشترین پشتیبانی مربوط به حوادث آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است، افزود: در این استان ۱۱۱ عملیات پشتیبانی توسط جمعیت هلال‌احمر انجام گرفته است. پس از آن، بیشترین حضور امدادگران در حوادث آتش‌سوزی در استان‌های کرمانشاه، فارس و ایلام و به ترتیب، با حضور در ۱۴.۱۱ و ۷ پشتیبانی در عملیات بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز