خبرگزاری کار ایران

| 17:45   
کد خبر : ۱۳۷۶۱۹۴
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران تاکید کرد:

کاهش زمان پاسخگویی به مراجعان در اولویت برنامه‌های مدیریت شهری

معاون شهردار پایتخت در جلسه شورای مدیران معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران بر ضرورت افزایش هماهنگی‌های میان‌بخشی به منظور خدمات‌رسانی مطلوب‌تر و کاهش زمان پاسخگویی به مراجعان تاکید کرد.

کاهش زمان پاسخگویی به مراجعان در اولویت برنامه‌های مدیریت شهری

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، جلسه شورای مدیران معاونت شهرسازی و معماری با حضور مدیران کل ستادی و مدیران واحدهای تابعه و مشاوران این معاونت برگزار شد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در این جلسه بر ضرورت هم‌افزایی و افزایش هماهنگی‌های میان‌بخشی و برون‌سازمانی حوزه‌های تابعه معاونت شهرسازی تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین اقدامات ادارات کل می‌بایست احصای چالش‌ها و مشکلات و ارائه راهکارهای عملیاتی مناسب در جهت رفع آنها به منظور تسریع در انجام امور شهروندان و پاسخگویی به مراجعان باشد.

صارمی افزود: اگر می‌خواهیم به نقطه مطلوب خدمت‌رسانی و درخور شأن شهروندان برسیم، باید مصوبات جلسات ما متناسب با نیازهای شهر وشهروندان باشد و با مسئولیت‌پذیری، نظارت دقیق و رعایت ضوابط و مقررات قانونی، زمینه اجرای صحیح این مصوبات را فراهم کنیم، این نوع نگاه می‌تواند زمینه‌های رشد و توسعه شهری را به دنبال داشته باشد.

معاون شهردار تهران همچنین با تاکید بر ضرورت توجه به حفاظت و صیانت از بیت‌المال در هزینه‌کردها بیان کرد: امکانات و منابع موجود، باید به بهترین نحو در جهت خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان به‌کارگرفته شود و همه ما در این خصوص مسئول هستیم.

صارمی با بیان این که بخشی از مشکلات موجود مربوط به حوزه به‌روزرسانی زیرساخت‌های نرم‌افزاری است، گفت: لازم است این مسئله با نگاه کارشناسانه و برگزاری جلسات هم‌اندیشی، در تعامل با حوزه‌های مربوطه به صورت جدی پیگیری شود.

وی همچنین با اشاره به تلاش‌های مدیریت شهری برای مناسب‌سازی معابر شهری گفت: ارائه خدمات در راستای بهسازی و نوسازی آسفالت و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در این دوره  به صورت گسترده در حال انجام است و شهروندان نیز شاهد و ناظر بر این تلاش‌ها و اقدامات مدیریت شهری هستند.  

گفتنی است، در پایان جلسه، مدیران این معاونت به بیان مسائل و موضوعات حوزه‌های تخصصی خود پرداختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز