خبرگزاری کار ایران

| 01:49   
کد خبر : ۱۳۷۴۱۳۱

افزایش خطوط تولید تجهیزات پزشکی در هلال‌احمر

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر با بیان این که تمام خطوط تولید تجهیزات پزشکی فعال شده است، از افزایش 30 درصدی ساخت تجهیزات پزشکی در هفته نخست تابستان خبر داد.

افزایش خطوط تولید تجهیزات پزشکی در هلال‌احمر
به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی ضمن بیان این که خطوط تولید تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر بی وقفه در حال ساخت نیازهای پزشکی جامعه هستند، گفت: روند صعودی تولیدات هلال احمر در تابستان نیز تداوم دارد و بر همین اساس ساخت تجهیزات پزشکی در جمعیت هلال احمر نسبت به هفته آخر خردادماه رشدی در حدود 30 درصد داشته است.

وی افزود: بر همین اساس در هفته نخست تابستان، بالغ بر 6 میلیون و 500 هزار عدد تجهیزات پزشکی در مجموعه تدارکات پزشکی تولید شده که از جمله مهم ترین این تجهیزات می‌توان به صافی دیالیز، سوکارت و سوبگ اشاره کرد.

عسکری خاطرنشان کرد: راه اندازی خطوط تولید جدید جهت افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار، بهبود کیفیت و انطباق بیشتر با مقررات داخلی و بین المللی، ایجاد ظرفیت صادرات و تولید پایدار برای رفع نیازهای جامعه از جمله مهم ترین اهداف هلال احمر در سال جاری است که با جدیت دنبال می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز