خبرگزاری کار ایران

| 03:37   
کد خبر : ۱۳۶۶۲۴۴
عضو شورای شهر تقاضا کرد:

چمران ریاست ستاد محلات تهران را برعهده بگیرد

عضو شورای شهر تهران گفت: ۶ ماه است که رئیس ستاد محلات تعیین و تکلیف نشده است و از آقای چمران می‌خواهیم تا ریاست این ستاد را برعهده بگیرند.

چمران ریاست ستاد محلات تهران را برعهده بگیرد

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود در یکصد و پنجاه و سومین جلسه دوره ششم پارلمان شهری پایتخت با اشاره به عدم انتخاب رئیس ستاد مشارکت‌های محله‌ای گفت: ۶ ماه است که رئیس ستاد محلات تعیین و تکلیف نشده است و از آقای چمران می‌خواهیم تا ریاست این ستاد را برعهده بگیرند.

وی افزود: عزل برخی مدیران محلات اجحافی در حق آنهاست و تقاضا داریم لیستی از این مدیران در اختیار قرار بگیرد و کمیسیون نظارت موضوع را بررسی کند. این که در مواردی افرادی بعد از ۱۰ تا ۱۲ سال فعالیت عزل شده‌اند، یک ظلم در حق کسانی است که عمر خود را در این مسیر صرف کرده‌اند؛ لذا باید پاسخی به این موضوع داده شود.

پرویز سروری، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران که ریاست جلسه امروز شورا را برعهده دارد، در واکنش به این صحبت‌های پیرهادی گفت: گفته‌ایم که گزارشی را در خصوص افرادی که عزل شده‌اند، به ما ارائه دهند. آقای چمران موضوع ریاست ستاد مشارکت‌های محله‌ای را پذیرفته‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز