خبرگزاری کار ایران

| 22:55   
کد خبر : ۱۳۴۸۹۳۵
عضو شورای شهر تهران:

تجربه ناموفق مدیریت شهری گذشته بازی باخت - باخت را رقم زد

رئیس کمیته منابع انسانی و تشکیلات شورای اسلامی شهر تهران گفت: تجربه ناموفق سال ۹۶ تا ۱۴۰۰ مدیریت شهری گذشته در حوزه منابع انسانی، بازی باخت - باخت را رقم زد.

تجربه ناموفق مدیریت شهری گذشته بازی باخت - باخت را رقم زد

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصر امانی در تذکر پیش از دستور خود در یکصد و چهلمین جلسه دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران به ۲۵ فروردین‌ماه «روز ملی منابع انسانی» اشاره کرد و گفت: ارزشمندتر از گرامی داشتن روز منابع انسانی، عمل کردن به علت نامگذاری این روز است.

وی افزود: امروز در جهان و کشور ما سخن از سرمایه انسانی است و کشورهای مختلف منابع انسانی را به سرمایه‌ای تبدیل کرده‌اند که گران‌بهاترین سرمایه نسبت به سایر سرمایه‌هاست.

رئیس کمیته منابع انسانی و تشکیلات شورای شهر تهران تاکید کرد: کشورهایی که دغدغه نیروی انسانی خود را در دستور کار قرار داد‌ه‌اند، منزلت، معرفت و ثروت را برای کشور خود به ارمغان آورده‌اند.

وی با بیان این که شهرداری تهران به لحاظ کمی و کیفی سرمایه انسانی گران‌بهایی دارد، گفت: توجه به دغدغه‌های کارکنان شهرداری می‌تواند ثمرات ارزشمندی را برای این نهاد فراهم آورد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: تعامل دوجانبه نیروی انسانی و مدیریت عالی بازی برد - برد را برای هر سازمانی رقم خواهد زد، اما تجربه ناموفق سال ۹۶ تا ۱۴۰۰ مدیریت شهری گذشته در حوزه منابع انسانی، بازی باخت - باخت را رقم زد و امیدواریم این دوره بازی برد - برد را شاهد باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: هموارسازی زمینه ارتقای شغلی بر اساس شایسته‌محوری، عادلانه کردن نظام پرداخت حقوق کارکنان و هم‌ترازی با حقوق کارکنان دولت، برقراری امنیت شغلی کارکنان و برگزاری آزمون‌های استخدامی به صورت مکرر و رفع مشکل مسکن کارکنان باید برای بهبود وضعیت منابع انسانی در دستور کار شهرداری تهران قرار گیرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز