کد خبر: 1334426 A

ثبت بیش از ۷.۵ میلیون نقل و انتقال وسیله نقلیه و ثبت پلاک خودروهای نوشماره از ابتدای سال

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، بر تشدید نظارت های پلیس راهور از مراکز تعویض پلاک در روزهای پایانی سال تاکید کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از هفت میلیون نقل و انتقال وسیله و همچنین ثبت پلاک برای خودروهای نوشماره انجام شده است.

ثبت بیش از ۷.۵ میلیون نقل و انتقال وسیله نقلیه و ثبت پلاک خودروهای نوشماره از ابتدای سال

به گزارش  ایلنا از پایگاه خبری پلیس ، سردار "سیدکمال هادیانفر" در حاشیه بازدید از مرکز تعویض پلاک چیتگر با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: در روزهای پایانی سال هستیم و در همین راستا نیز براساس تجربیات گذشته، شاهد افزایش مراجعات برای نقل و انتقال خودرو می باشیم.

وی با بیان اینکه شماره‌گذاری خودروهای نوشماره هم در ماه پایانی سال افزایش دارد، اظهار کرد: باتوجه به افزایش مراجعات به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک، بنده و دیگر فرماندهان در پلیس راهور نظارت و بازدید از این مراکز را در دستورکار قرار دادیم تا اگر مشکل و یا مانعی وجود دارد، سریعا نسبت به رفع آن اقدام شود.

رئیس پلیس راهور فراجا درباره مدت زمان تعویض پلاک خودرو در مراکز نیز گفت: صفر تا صد فرآیند نقل انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک در صورتی که افراد مدارکشان کامل بوده و نقصی نداشته باشد، حدود 50 دقیقه طول می کشد.

سردار هادیانفر درباره بیشترین مشکلات مراجعه کنندگان نیز اظهار داشت: در بازدیدی که امروز از یک مرکز تعویض پلاک داشتیم متوجه شدیم بیشتر مشکلات مربوط به مدارک معاینه فنی، عوارض شهرداری، احراز محل سکونت و ... است که البته این مشکلات در حوزه پلیس راهور نمی باشد.

رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه توسعه خدمات هوشمند در پلیس راهور فراجا در دستورکار است، بیان کرد: یکی از این خدمات نوبت دهی اینترنتی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک است. لازم است که مراجعه کنندگان حتما با مدارک کامل به این مراکز مراجعه کرده و حتما از قبل نوبت اینترنتی را دریافت کرده و در زمان تعیین شده به این مراکز مراجعه کنند.

سردار هادیانفر همچنین با بیان اینکه 43 مرکز تعویض پلاک با 700 غرفه آماده ارائه خدمات نقل و انتقال به مردم در ایام پایانی سال است، گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 7 میلیون نقل و انتقال وسیله و همچنین ثبت پلاک برای خودروهای نوشماره انجام شده است.

وی به اخذ بیش از 7.5 میلیون نوبت اینترنتی برای نقل و انتقال وسائط نقلیه اشاره کرد و گفت: بار دیگر تاکید می کنم که افراد حتما از سایت نوبت دهی استفاده و بعد به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور در پایان به بحث وکالت نامه برای نقل و انتقال خودرو اشاره کرد و اظهار داشت: افرادی که تصمیم دارند برای نقل و انتقال خودرو وکالت بدهند یا آنهایی که وکالت می گیرند به شرایط وکالت نامه از جمله مدت، حق توکیل و موارد این چنینی دقت کنند، تا در هنگام مراجعه به مراکز تعویض پلاک دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/
پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور تعویض پلاک روزهای پایانی سال وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر