خبرگزاری کار ایران

میز کار رتبه‌بندی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

صدور احکام رتبه‌بندی بیش از ۴۱۱ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته

asdasd
کد خبر : ۱۳۳۴۲۰۳

میز کار رتبه‌بندی با صدور اطلاعیه‌ای بر انجام بدون وقفه فرآیند رتبه‌بندی معلمان تاکید کرد و از صدور احکام رتبه‌بندی بیش از ۴۱۱ هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته خبر داد.

به گزارش ایلنا از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، میز کار رتبه‌بندی معلمان در اطلاعیه‌ای بر تداوم فرایند رتبه‌بندی معلمان و صدور احکام تأکید کرد و از صدور حکم رتبه‌بندی ۴۱۱ هزار ۸۷۰ فرهنگی شاغل و بازنشسته خبر داد. 

در بخشی از این اطلاعیه ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران در هیات‌های ممیزه، کارگروه‌ها و میز کار رتبه‌بندی در استان و مناطق تابعه، آمده است: به دلیل محدودیت زمان و ضرورت صدور احکام رتبه‌بندی معلمان، مقتضی است کلیه همکاران میز کار رتبه‌بندی و کارگروه‌های مرتبط در سطح استان و مناطق در ایام پیش رو به‌صورت تمام‌وقت در محل کار حاضر باشند. 

نظر به‌ضرورت دقت نظر در انجام فرایند رتبه‌بندی معلمان و بر اساس نتایج حاصل از تحلیل‌های آماری، ضمن تشکر از عوامل اداره کل، مناطق و ارزیابان استان که با تشکیل کارگروه‌ها و اجرای دستورالعمل‌های وزارتی در تسریع، تسهیل و اعتباربخشی به روند اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان همکاری می‌نمایند، ضمن تأکید بر لزوم مدیریت و رصد دقیق عملکرد ارزیابان ویژه در قرارگاه‌ها، اشتغال تمام‌وقت ارزیابان در ساعات پیش رو استمرار و قرارگاه‌های ارزیابان با نظارت مسئولین سنجش دایر باشند. 

در این اطلاعیه تأکید شده است: ضمن اطلاع‌رسانی فوری و دعوت از ارزیابان متعهد، مسئول و مورد تائید مندرج در فهرست ارزیابان حرفه‌ای آن استان، هماهنگی لازم با مدیران مناطق جهت استقرار ارزیابان در قرارگاه محل ادارات آموزش‌وپرورش و ایجاد شرایط کاری و رفاهی لازم برای تسریع در فرایند امور به عمل آید و کلیه کارکنان ارزیابی عملکرد به قید فوریت در سطح استان و مناطق ضمن آماده‌باش کامل، نسبت به همراهی، همکاری، مدیریت عملکرد و حسن اجرای برنامه اقدام نمایند. 

میز کار رتبه‌بندی معلمان با اشاره به اینکه اطلاعات رتبه‌بندی همکارانی که حکم آنان صادرشده است به‌زودی در سامانه my. medu. ir قابل‌رؤیت خواهد بود، تصریح کرده است: استقرار میز پاسخگویی رتبه‌بندی در سطح استان و به‌ویژه در مناطق و حضور تمام‌وقت همکاران توانمند و آگاه نسبت به فرایند رتبه‌بندی جهت پاسخگویی توأم با تکریم به معلمان ضروری است، لذا اطلاع‌رسانی به‌موقع به همکاران مشمول به‌طور مداوم و مستمر در دستور کار استان‌ها و مناطق قرار گیرد. 

در ادامه این اطلاعیه آمده است: روسای ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، برنامه‌ریزی لازم جهت نظارت بر میزهای پاسخگویی رتبه‌بندی استان و مناطق را به‌طور ویژه در دستور کار خود قرار دهند. 

با عنایت به حجم بالای فعالیت‌های مرتبط با صدور احکام طی روزهای آینده، ضروری است هیات‌های ممیزه استان و مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی نمایند که کلیه پرونده‌های ارسال‌شده به کارتابل رسیدگی و صورتجلسات مربوط بلافاصله تنظیم شود. 

شایان‌ذکر است، فرآیند مرحله نهایی رتبه‌بندی معلمان کشور با مشارکت کلیه هیئت ممیزه‌های مناطق، استان‌ها و ستاد در حال اجرا بوده و تاکنون ۳۴۶۵۱۶۳۴۶ هزار و ۵۱۶ فرهنگی شاغل و ۶۵ هزار ۳۵۴ بازنشسته رتبه‌بندی شده و احکام پرسنلی آنان صادرشده است و رتبه‌بندی سایر همکاران فرهنگی شاغل و بازنشسته بی‌وقفه ادامه دارد.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز