کد خبر: 1313221 A

برنامه‌ریزی دولت سیزدهم برای تربیت‌معلم در تراز انقلاب اسلامی

وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه تربیت‌معلمان اهتمام ویژه آموزش‌وپرورش در دولت سیزدهم است، اظهار کرد: اجرای سند تحول بنیادین از اقدامات جدی آموزش پرورش است.

برنامه‌ریزی دولت سیزدهم برای تربیت‌معلم در تراز انقلاب اسلامی

به گزارش ایلنا از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، یوسف نوری در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه مردم سمنان از آموزش‌وپرورش به‌عنوان یکی از ارکان مهم هر نظام به‌ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی یادکرد و بر توجه به این نهاد مهم را که در تحکیم مبانی نظام نقش مهمی دارد تأکید کرد. 

وی با اشاره به تذکر مقام معظم رهبری در بحث توجه به آموزش‌وپرورش، اظهار داشت: بخش‌ها و نهادهای مختلف به‌منظور تربیت و تعالی اثرگذار نسل آینده باید همراه آموزش‌وپرورش باشند. 

نوری با اشاره به این‌که وزارت آموزش‌وپرورش اقدامات جدی برای عملیاتی کردن فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) انجام داده است و همه تلاش‌های خود را به کار می‌گیرد، اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم تلاش این نهاد برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش است. 

وی بابیان این‌که دولت سیزدهم احیای تربیت‌معلم را در دستور کار قرار داده، تصریح کرد: منویات مقام معظم رهبری در زمینه جذب نیروهای کارآمد در آموزش‌وپرورش و استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در دستور کار است. 

نوری با اشاره به‌ضرورت تحقق مطالبه رهبری در بحث تعالی نظام تعلیم و تربیت خاطرنشان کرد: احیای فعالیت‌های پرورشی در مدارس با توجه ویژه دنبال می‌شود.

انتهای پیام/
#یوسف_نوری #آموزش_و_پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر