کد خبر: 1287225 A

عضو شورای شهر تهران:

جای مادران شهدا در دیوارنگاره «زنان سرزمین من »خالی است

حبیب کاشانی، عضو و خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران نسبت به جای خالی مادران شهدا که ۴ یا ۵ فرزندشان شهید شده است در دیوار نگاره میدان ولیعصر با عنوان «زنان سرزمین من» خطاب به سازمان اوج تذکر داد.

جای مادران شهدا در دیوارنگاره «زنان سرزمین من »خالی است

به گزارش ایلنا، حبیب کاشانی، عضو و خزانه دار شورا در نود و هشتمین جلسه، اظهار کرد: روز گذشته 22 تن از مسئولان مناطق توسط شهردار تهران معرفی شدند که هدف از آن ثبات مدیریت بود که شاید بتواند کمک شایانی به مسئولان در شهرداری کند.

کاشانی تصریح کرد: ما در این زمینه در هیچ انتصاب و پیشنهادی مشارکتی نداشتیم چرا که این در حیطه اختیارات شهردار و همکارانش است اما شورا حتما نسبت به این انتصابات نظر خود را در جلسات اعلام خواهد کرد.

وی در ادامه در خصوص دیوارنگاره میدان ولیعصر با عنوان «زنان سرزمین من» متذکر شد و گفت: سازمان اوج تا امروز هزاران اقدام خوب داشته است اما هدف وسیله را توجیه نمی‌کند، اینکه با حمله‌ای مواجه شدیم که این اقدام به زعم سازمان اوج برای اتحاد در زمینه‌های مختلف مفید بوده‌اند، جای خود اما در میان این زنان سرزمین من، یاد کردن از مادر شهیدان افراسیابی مغفول مانده است، مادر 5 شهیدی که می‌توانست جزو زنان سرزمین ما باشد از دریچه که می‌توانست نگاه مردم را جلب کند.

این عضو شورا، در ادامه با طرح این سوال که چرا در شورایی که یک پنجم اعضای آن بانوان تحصیلکرده و فرهنگی هستند، بیان کرد: کمترین کاری که سازمان اوج در این باره می‌توانست انجام دهد، مشورت گرفتن از این اعضا بود. مادر شهدای افراسیابی 5 فرزند خود را از دست داده است و این اتفاق کمی نیست، یک مادر بهتر عمق اتفاق را درک می‌کند. تقاضا داریم اگر قرار است چنین اقداماتی انجام شود، شورا را هم مطلع کنند. جای خانواده‌های شهدا در دیوار نگاره میدان «زنان سرزمین من» خالی است.

انتهای پیام/
عضو شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر