کد خبر: 1263069 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از تمهیدات انتظامی، ترافیکی و امنیتی پلیس پایتخت در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار «حسین رحیمی» با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع)، بیان داشت: یگان‌های انتظامی و ترافیکی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ایام سوگواری با عنوان همیاران حسینی همراه عزاداران حسینی هستند و پلیس با همه هیات‌های عزاداری همکاری لازم را دارد.

وی افزود: علاوه بر تهیه و اجرای تمهیدات ترافیکی برای جلوگیری از ایجاد گره‌های ترافیکی و راه بندان در محورهای مختلف مواصلاتی سطح شهر با به کارگیری یگان‌ها و گشت‌های انتظامی و اطلاعاتی همه تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا امنیت و انضباط مطلوبی را داشته باشیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آماده باش این فرماندهی در روزهای تاسوعا و عاشورا عنوان داشت: تمهیدات کامل انتظامی، ترافیکی و امنیتی لازم برای برپایی هرچه باشکوه‌تر مراسم عزاداری اندیشیده شده است.

سردار رحیمی با اشاره به برپایی مراسم عزاداری و سخنرانی در دهه اول ماه محرم در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با همکاری هیئت مکتب الزهرا (س) و با حضور پرشور عاشقان سید و سالار شهیدان خاطرنشان کرد: درچند سال اخیر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مفتخر به میزبانی از عزاداران حسینی بوده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه لازم است همه دستجات و هیات‌های عزاداری هماهنگی و همکاری لازم را با یگان‌های انتظامی و ترافیکی داشته باشند، بیان داشت: همه باید تلاش کنیم که عزادارای سید و سالار شهیدان در نظم و انضباط و شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شود.

انتهای پیام/
سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر