کد خبر: 1242712 A

مهلت ثبت‌نام آزمون استخدام ۷۲۵ نفر از دانش آموختگان دانشگاهی در سازمان تامین اجتماعی از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز شد.

به گزارش ایلنا، احمد عبدی پور مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد: ۷۲۵ نفر در مشاغل کارشناسی سازمان تامین اجتماعی در رشته‌های کارشناسی پرستاری، کارشناسی مامایی، اتاق عمل، آزمایشگاه تشخیص طبی، هوشبری، پرتوشناسی، پذیرش و اطلاعات، امور مالی و کارشناس فناوری اطلاعات و … استخدام می‌شوند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با اعلام این خبر تصریح کرد: ثبت نام آزمون استخدامی برای مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، از روز دوشنبه ۲۳ خردادماه آغاز شده و تا ۲ تیرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد یافت.

عبدی پور با اشاره به اینکه جذب و بکارگیری داوطلبان به صورت سراسری در سطح کشور انجام می‌شود، گفت: آزمون ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ در اکثر استان‌های کشور برگزار می‌شود.

وی گفت: با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز، آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در نه رشته شغلی برگزار می‌شود که داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به دفترچه آزمون در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

عبدی پور گفت: به داوطلبان توصیه می‌کنیم قبل از اقدام به ثبت‌نام و کسب اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون و نیز امتیازات مورد نظر، دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه کنند.

انتهای پیام/
سازمان تامین اجتماعی فناوری اطلاعات کارشناسی مراکز درمانی نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر