کد خبر: 1235578 A

رییس سازمان حج وزیارت:

رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین برنامه ریزی‌های حج تمتع ۱۴۰۱، از اعزام نخستین گروه عوامل حج تمتع امسال، طی ساعات آینده خبر داد و گفت: تعدادی از عوامل اجرایی شامگاه چهارشنبه چهارم خرداد ماه به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی سازمان حج وزیارت؛ سید صادق حسینی امروزچهارشنبه در جلسه فرآیندهای اجرایی حج تمتع ۱۴۰۱ با اعلام اینکه ویزای تعدادی از عوامل اجرایی صادر شده است و انشاالله تا ساعاتی دیگر اعزام خواهند شد گفت: خوشبختانه با تلاش تمامی دست اندرکاران و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، اقدامات اجرایی حج تمتع ۱۴۰۱ علی رغم زمان اندک به خوبی انجام گرفته است.

وی افزود: موضوعات اسکان، پروازهای اعزام و بازگشت حجاج، بیمه حداکثری حجاج، موضوع ارسال داروها و تجهیزات پزشکی، واکسیناسیون حجاج و سایر موضوعات حل شده و دغدغه‌ای در این راستا وجود ندارد.

رییس سازمان حج وزیارت با بیان اینکه واکسیناسیون مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده کشور میزبان مدنظر قرار گرفته است، گفت: موضوع تزریق واکسن مننژیت و واکسن فلج اطفال به حجاج نیز در دستور کار است و تامین اقلام آن نیز به خوبی صورت گرفته است.

حسینی بر موضوع تزریق واکسن‌های مطرح شده برای توجه به سلامت حجاج حج تمتع ۱۴۰۱ تاکید کرد، و گفت: سلامت حجاج عزیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به آن توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.

انتهای پیام/
رییس سازمان حج و زیارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر