کد خبر: 1234019 A

آیین تقدیر از کارکنان مستقر در قرنطینه سازمان سنجش آموزش کشور با حضور قائم مقام و معاونان این سازمان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی سازمان سنجش، محمدحسین حاجیلو قائم مقام و معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع سازمان سنجش آموزش کشور در این مراسم با اشاره به مأموریت حساس حفظ صیانت و امانت در فرایند برگزاری آزمون‌ها، گفت: ۴۰ شبانه روز کار طاقت‌فرسا و به دور از خانواده قابل ستایش است که این تلاش‌ها موجب اعتماد و اطمینان خاطر ملت ایران به ویژه داوطلبان شده است تا با آرامش و اعتماد کامل در جلسه آزمون حضور یابند و آزمون‌ها با صحت و سلامت کامل برگزار شود.

وی افزود: در بازدید اخیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از قرنطینه چاپ و قرائت پاسخنامه سازمان سنجش، تلاش‌های کارکنان مستقر در این بخش مورد توجه قرار گرفت و ایشان دستور بررسی و پیگیری موضوع قرار گرفتن این شغل در گروه شغل‌های سخت و زیان‌آور را صادر کرد.

حسن مروتی سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور نیز در این مراسم گفت: تلاش کارکنان قرنطینه سازمان سنجش در راستای حفظ امنیت و حفاظت از آزمون‌ها و در واقع صیانت از تلاش‌های فرزندان این کشور است و خوشبختانه تا به امروز خدشه‌ای به قرنطینه و حفاظت و حراست آن وارد نشده است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از خدمات کارکنانی که از قبل برگزاری آزمون استخدامی ویژه آموزش و پرورش تا پایان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در قرنطینه بودند تقدیر شد.

 

انتهای پیام/
#سازمان_سنجش #محمدحسین_حاجیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر