خبرگزاری کار ایران

اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در ۴ منطقه تهران

asdasd
کد خبر : ۱۱۹۰۳۹۵

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در مناطق ۱۰.۱۲، ۱۵ و ۱۶ تهران خبر داد و گفت: در قالب این طرح اقداماتی برای رفع سد معبر دستفروشان انجام می‌شود اما باید به دنبال حل ریشه‌ای این معضل باشیم.

به گزارش ایلنا، قدرت‌اله  محمدی در نشست خود با شهرداران مناطق شامل این طرح و مدیرعامل شرکت شهربان اظهار کرد: برای اجرای هرچه بیشتر این طرح شهرداری‌های مناطق باید ظرفیت‌ها و امکانات موجود خود را احصا کنند و از تمام آنان شامل روزبازارها،   فضاهای خالی، بوستان‌های تعیین شده و امکانات شهربان استفاده کنند. 

محمدی در پایان با تاکید بر اینکه سد معبر باید به صورت قانونی تعریف شود، افزود: چالش‌های برخورد با وانت‌بارها فراتر از اختیارات قانونی شهرداری است و راهور طبق قانون باید با آن مقابله کند. در واقع باید  اطلاع‌رسانی شود که برخلاف رفع سد معبر صنفی که از وظایف اصلی شهرداری است، شهرداری نمی‌تواند در خصوص  مسدود کردن معابر ضابط اجرایی باشد. 

براساس  گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، در این نشست شهرداران و معاونین خدمات شهری مناطق  ۱۰.۱۲، ۱۵ و ۱۶ و مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان حضور داشتند و نقطه نظرات خود را درباره نحوه ساماندهی دستفروشان، استفاده از ظرفیت مناطق برای ایجاد روزبازارها و راسته‌بازارها و ساماندهی وانت‌بارها بیان کردند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز