کد خبر: 1128736 A

معاون شهردار تهران از تزریق ۹۰ هزار دز واکسن به پرسنل حمل و نقل شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مناف هاشمی، معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در جریان بازدید صبح امروز فرمانده عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران از مرکز واکسیناسیون شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: در 50 روز گذشته که از فعال شدن 7 مرکز تجمیعی واکسیناسیون می گذرد، نزدیک به 90 هزار دز، همه رانندگان تاکسی، اتوبوس، مترو، همکاران پشتیبانی و ... تزریق شده است. 

او ادامه داد: برای رانندگان سه بار فراخوان فرستاده شده است و شرایط برای همه فراهم بوده است. حتی پیمانکارانی که به شکل جمعی در تونل ها مشغول کار هستند نیز واکسن دریافت کردند و عملا در حوزه حمل ونقل عمومی شهرداری تهران همه حوزه ها واکسن را دریافت کردند و الان منتظر هستیم تا به ما اعلام کنند و خانواده های این عزیزان نیز واکسن دریافت کننند. 

معاون شهردار تهران گفت: حوزه های مختلف شهرداری از جمله ستاد بحران، خدمات شهری و شهر سالم فعال شده اند و دیروز طی نامه ای به شهردار تهران اعلام کردیم که 7 مرکز دیگر را می توانیم با نظر وزارت بهداشت برای واکسیناسیون تجهیز و در اختیار وزارت بهداشت قرار دهیم.

هاشمی افزود: در حوزه حمل و نقل اقدامات خوبی آغاز سال تحصیلی در نظر گرفته شده است.برای خرید 200 دستگاه اتوبوس تامین اعتبار شده است و 300 دستگاه اتوبوس فرسوده نیز در حال بازسازی است و به ناوگان اضافه خواهند شد.

انتهای پیام/
حمل و نقل شهرداری مترو معاون شهردار تهران شرکت واحد اتوبوسرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر