کد خبر: 1233403 A

باید رسومات زیبا در فوتبال ما جا بیفتد

مهاجم تیم آلومینیوم اراک درباره دیدار برابر استقلال تهران و اتفاقات مسابقه هفته بیست و هشتم لیگ برتر صحبت کرد.

نیما درودی مهاجم تیم آلومینیوم اراک در گفتگو با ایلنا درمورد تساوی برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: بازی خوبی بود، ما می توانستیم برنده بازی هم باشیم. فشار خوبی به تیم حریف آوردیم با وجود اینکه بازی کردن برابر استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی آن هم با حضور تماشاگران واقعا دشوار است. خیلی خوب بازی کردیم و می توانستیم سه امتیاز را هم کسب کنیم.

مهاجم آلومینیوم درخصوص ضربه‌ای که به تیرک دروازه سید حسین حسینی برخورد کرد، عنوان کرد: شانس نداشتم؛ به نظرم اگر خوش شانس بودم زیباترین گل فصل را به ثمر می‌رساندم. منتظر توپ بودم و به موقع هم توپ به من رسید که تصمیم به شوتزنی گرفتم اما ضربه به تیرک خود و برگشت. توپ بعد از اینکه به پای عارف غلامی برخورد کرد یک مقدار ارتفاع گرفت و اگر گل می‌شد توانایی ثبت اولین شکست این فصل استقلال را داشتیم.

درودی درمورد ایجاد تونل افتخار پیش از شروع بازی برابر قهرمان لیگ بیست و یکم همچنین گفت: این تصمیم باشگاه بود و باید در فوتبال ما این رسم‌های زیبا جا بیفتد. به نظرم جدا از هر بحثی کار پسندیده ای بود و همه هم دیدند که سوای تونل افتخار در زمین فوتبال بدون توجه به این مسائل خیلی جوانمردانه بازی کردیم و به دنبال کسب سه امتیاز بودیم.

مهاجم آلومینیوم درباره آمارش در فصل جاری گفت: در نیم فصل دوم شرایط با تغییر سرمربی عوض شد و فرصت کمتری برای حضور در ترکیب داشتم اما این انتخاب کادرفنی است و هر زمان که لازم داشته باشند در خدمت تیم هستیم. 

درودی با اشاره به بازی هفته بیست و نهم مقابل پیکان تهران هم گفت: امیدواریم که در این مسابقه خانگی برنده باشیم تا فصل را با یک رتبه خوب تک رقمی تمام کنیم. اگر این مسابقه و بازی بعدی را ببریم در رتبه هفتم به کارمان در فصل جاری پایان می دهیم.

مهاجم 25 ساله آلومینیوم دررابطه با همکاری رسول خطیبی و سیدمهدی رحمتی همچنین عنوان کرد: هر دو سرمربی کاربلد و قابل احترام هستند. هر کدام سبک متفاوت خود را دارند و به پیشرفت بازیکنان کمک کرده‌اند. امیدوارم همیشه موفق باشند و تلاش می‌کنیم تا بهترین رتبه را برای مردم اراک و طرفداران خوبمان کسب کنیم.

انتهای پیام/
  • دبیر :

استقلال تهران آلومینیوم اراک تونل افتخار نیما درودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر