کد خبر: 1185722 A

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به عدم دعوت از بازیکنان جوان استقلال به اردوی تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، در بخش سوالات مردمی از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یک هوادار استقلال از دراگان اسکوچیچ در مورد دلایل عدم دعوت بازیکنان جوان استقلال و سیاوش یزدانی به اردوی تیم ملی با توجه به آمار موفق سوال شد.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال گفت: ما روی بازیکنان جوان تمرکز داریم. مثلاً یاسین سلمانی را به تیم ملی دعوت کردیم. حتی طی چند روز گذشته هم بحث ما درمورد بازیکنان جوان استقلال بوده اما با توجه به موضوع کرونا نمی‌توانیم از بازیکنان آنها استفاده کنیم.

او همچنین درمورد سیاوش یزدانی هم اضافه کرد: در ایران درمورد اعداد و آمار صحبت می‌کنیم. من اعتقادم به دید کادرفنی است و آنالیزی که خودم انجام می‌دهم. از لحاظ آمار میتوان برخی ارقام را به دست آورد اما نباید به چیزهایی که در مجازی گفته می‌شود توجه کرد. در کار حرفه ای ما به فضای مجازی توجه نمی‌کنیم. ما تخصص بیشتری در تحلیل آمار داریم تا کسانی که این آمار را در می‌آورند. برخی اوقات هواداران با یک حرکت به وجد می‌آیند اما ما تحلیل بیشتری از یک بازیکن داریم. ما هر روز ساعت‌ها روی این تحلیل وقت می‌گذاریم. اگر اشتباهی مرتکب می‌شویم به خاطر ذات انسان بودن ماست.

انتهای پیام/
تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران استقلال تهران دراگان اسکوچیچ سیاوش یزدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر