کد خبر: 1182566 A

مهاجم صنعت نفت آبادان گفت: در تمرینات خیلی از مواقع به این شکل گلزنی کرده بودم و واقعا دوست داشتم در بازی هم شرایطی پیش بیاید که بتوانم چنین گلی بزنم.

شروین بزرگ بازیکن صنعت نفت آبادان در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص پیروزی تیمش مقابل هوادار و سوپر گل تماشایی‌اش در این دیدار اظهار کرد: باید بگویم بازی خیلی سختی را پشت سرگذاشتیم. می‌دانستیم در زمین انقلاب کرج بازی راحتی نخواهیم داشت، زمین بازی خیلی مناسب نبود و به نوعی کارمان را دشوارتر کرده بود. تیم ماهم درواقع چیزی برای از دست دادن ندارد! تمام بازیکنان هم قسم شده بودیم که پیروز میدان شویم و خدا را شاکرم که لطف خداوند شامل حالمان شد و تلاش و همت همه‌ی بچه ها، سرمربی و همچنین کادر فنی به ثمر رسید و به یک پیروزی جذاب و 3 امتیاز حساس دست پیدا کردیم. ما به این خودباوری رسیدیم که تیم‌ما شایسته بالای جدول است و قطعا اگر توجه و حمایت صورت بگیرد قطعا به نتایج و رتبه های بهتری هم خواهیم رسید.

بازیکن صنعت نفت آبادان درباره سوپر گلی که در دقیقه 50 بازی به نمایش گذاشت، گفت: کار خدا بوده! من در تمرینات خیلی از مواقع به این نوع گلزنی کرده بودم و واقعا دوست داشتم در بازی هم شرایطی پیش بیاید که بتوانم اینگونه موفق به گلزنی بشوم که لطف خدا شامل حالم شد و نتیجه یک کار و تلاش گروهی را توانستم به زیبایی نمایش بدهم. خوشحالم که تیم‌مان برد و از شرایط بحرانی در جدول خارج شدیم و به جایگاه بهتری رسیدیم.

01682308 (2)

او در ادامه صحبت‌هایش در واکنش به عدم دریافتی از سوی باشگاه و ماندن در صنعت نفت بیان کرد: 15 هفته است که هیچگونه دریافتی نداشته‌ایم! طبق قولی که داده بودند تا قبل از بازی با تیم هوادار یک مقدار باید به همه پرداخت می‌کردند که این اتفاق پیش نیامد و شرایط را برایمان سخت تر کردند. من و تمام بازیکنان فقط و فقط به عشق و بخاطر وجود هواداران خونگرم و محترم ابادان تا این لحظه بازی کردیم ولی ماهم مشکلات خودمان را داریم و واقعا بیشتر از این نمی‌شود صبر کرد!

مهاجم صنعت نفت ابادان درباره کار با علیرضا منصوریان خاطر نشان کرد: آقای منصوریان مربی بزرگی است. فکر نمی‌کنم مربی در ایران 15 هفته بدون دریافتی بتواند دوام بیاورد و این نتایج را بگیرد. علی آقا بمب انرژی مسبت هستند و وجود ایشان باعث شده بازیکنان و کادر فنی تا این لحظه بمانند و با انگیزه بازی کنند. ما بخاطر علی آقا و هواداران تاکنون بازی کرده‌ایم. مشاهده کردید از زمانی که حضور پیدا کردند هفته به هفته نتایج بهتر شد.

انتهای پیام/
صنعت نفت آبادان شروین بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر