کد خبر: 156742 A

از روز شنبه ۱۶ فروردین؛

«نیلی تر از مهتاب» به نویسندگی مهرداد نیکنام، تهیه‌کنندگی سعید مرادی و محمدعلی‌تفکر و کارگردانی محسن یوسفی و با حضور جمشید مشایخی، حمیدرضا پگاه، سعید نیکپور، رحیم نوروزی، عمار تفتی، بهناز جعفری، ساخته شده است.

ایلنا: شبکه سه سیما پس از ایام نوروز از شنبه ۱۶ فروردین ماه پخش سریال جدیدی را آغاز می‌کند.

به گزارش ایلنا، مجموعه «نیلی تر از مهتاب» عنوان سریال جدیدی است که با بازی بازیگرانی همچون جمشید مشایخی، حمیدرضا پگاه، سعید نیکپور، رحیم نوروزی، عمار تفتی، بهناز جعفری، روناک یونسی، آتش تقی‌پور، مینا جعفرزاده، مینا نوروزی، سوگل طهماسبی و وحید شیخ‌زاده از فردا شب پخش خواهد شد.

«نیلی تر از مهتاب» قرار است در ۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای از شنبه ۱۶ فروردین ماه هر شب به جز جمعه‌ ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. تکرار این مجموعه نیز روز بعد ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «جوانی به نام امین که به دلیل اختلاف با پدر خود از منصبش عزل شده و می‌فهمد که فردی درصدد است جایگاه او را غصب کند. در این ماجرا او همچنین پی به رازی می‌برد که ماجرای اصلی داستان را تشکیل خواهد داد.»

«نیلی تر از مهتاب» به نویسندگی مهرداد نیکنام، تهیه‌کنندگی سعید مرادی و محمدعلی‌تفکر و کارگردانی محسن یوسفی ساخته شده است.

سریال «نیلی تر از مهتاب» از شبکه سوم سیماپخش می شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر