کد خبر: 1186784 A

سردار هادیانفر گفت: اینجانب ضمن گرامیداشت میلاد خجسته فاطمه زهرا(س)، روز زن و مقام شامخ مادر را به همه زنان و مادران معظم و بانوان همکار شاغل در ستاد پلیس راهنمایی و رانندگی و به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

به گزارش ایلنا، سردار "سیدکمال هادیانفر" رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی.ج.ا.ا طی پیامی میلاد خجسته فاطمه زهرا(س) سرور بانوان جهان ، اعطای خداوند سبحان ، کوثر قرآن ، همتای امیر مومنان(ع) و الگوی بی بدلیل تمام جهانیان را بر همه زنان عالم تبریک و تهنیت گفتند.

در متن این پیام آمده است، بیستم جمادی الثانی مصادف است با سالروز ولادت تجلی نور نبوی و گوهر درخشان امامت ، بانونی با فضیلت دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) که به تبرک این روز فرخنده به نام روز زن و بزرگداشت مقام مادر نامگذاری شده است.

حضرت فاطمه زهرا(س) میلادش از هر سو رحمت است ، از آن جهت که ادامه راه انبیاء ست. اگر او نبود طریق انبیاء ابتر می ماند و این مسئله پیوسته به بن بست می رسید.

اینجانب ضمن گرامیداشت میلاد خجسته فاطمه زهرا(س) ، روز زن و مقام شامخ مادر را به همه زنان و مادران معظم و بانوان همکار شاغل در ستاد پلیس راهنمایی و رانندگی و به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امیدوارم همه ما توفیق بهره گیری از ذلال معنویت حضرت صدیقه(س) را داشته باشیم و محیط کار و جامعه مان از عطر وجود ان بی بدیل خلقت معطر شود.

انتهای پیام/
سردار هادیانفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر