کد خبر: 1087690 A

با بیان اینکه تسلط و اشراف اطلاعاتی بالا نشان از این دارد که در برگزاری انتخاباتی امن هیچ گونه دغدغه ای نداریم، گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در ناجا اولویت است که تسلط و اشراف بالا در ماموریت ها خصوصا انتخابات گواه بر این ادعا است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار "قاسم رضایی" در جلسه کمیسیون عملیات ناجا ضمن عرض خداقوت به تمامی همکاران که به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی در سراسر کشور هستند، گفت: امیدوارم که خداوند متعال به پاس تمامی زحمات شما عزیزان در راستای خدمت رسانی به مردم توفیق نصیبتان کند.

وی تأکید کرد: بایستی قدردان لطف بیکران خداوند متعال باشیم که این توفیق نصیب ما شده تا در این لباس مقدس در نیروی انتظامی  خدمتگزار ملت شریف ایران اسلامی باشیم.

ناجا ستاد عالی انتظامات و آرامش انتخابات است

نیروی انتظامی بر اساس قانون وظیفه تأمین امنیت انتخابات را بر عهده دارد لذا با هرگونه تخلف انتخاباتی که موجب ناامنی در آن شود، برابر قانون با آن برخورد خواهد کرد.

نیروی انتظامی با بیش از ۳۰۰ هزار نیرو آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارد

با برنامه ریزی های صورت گرفته در نیروی انتظامی ماه ها قبل از انتخابات، این نیرو با به کارگیری  ۳۰۰ هزار نفر از همکاران در سراسر کشور آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است

توصیه به نامزدهای ریاست جمهوری

جانشین فرمانده ناجا در ادامه به انتخابات ۱۴۰۰ و اهمیت آن اشاره کرد و گفت: از نامزدهای عزیز منتخب ریاست جمهوری استدعا داریم که در اظهارنظرهای خود خدا را فراموش نکنند چراکه انتخابات یکی از ارکان جمهوریت نظام است.

سردار رضایی در ادامه خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری توصیه کرد: امید است این عزیزان در تبلیغات انتخابات اخلاق مداری و خدامحوری را در اولویت قرار دهند ضمن اینکه در اظهار نظرهای خود مرگ و معاد را نیز فراموش نکنند.

مقام معظم رهبری الگوی نامزدهای انتخاباتی باشد

این مقام ارشد انتظامی در ادامه تاکید کرد: تمامی نامزدهای انتخاباتی بایستی در مناظره ها و تبلیغات، مقام معظم رهبری امام  خامنه ای عزیز "مدظله العالی" را الگو قرار دهند؛ از سویی ملاک عمل در انتخابات نیز معیارهای معظم له است که باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

انقلابی فرهنگی در راستای عاشورا

سردار رضایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ، یک انقلاب فرهنگی و در راستای بعثت پیامبرعظیم الشأن و عاشورا است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی در راستای از بین بردن فساد رخ داد از این رو افرادی که در این نظام مسئولیتی را بر عهده می گیرند بایستی با فساد مقابله کنند در غیر این صورت ظلم به انقلاب و شهداست.

وی در ادامه مطالب فوق تاکید کرد: بنابراین افرادی که انتخاب می شوند تنها باید به ارائه برنامه های آینده خود برای خدمتگزاری به مردم بپردازند نه اینکه افکار و روحیه مردم را خدشه دار کنند؛ قطعا ارائه برنامه ها به مردم برای انتخاب فرد اصلح کمک خواهد کرد.

سردار رضایی خاطر نشان کرد: از تلاش های همکاران برای برقراری نظم در انتخابات و امنیت صندوق های اخذ رای قدردانی و برای همه آنها از خداوند متعال صحت و سلامتی را خواستارم و قدردان خانواده های این عزیزان هستم.

 اشراف بالای ناجا درماموریت ها

وی در ادامه به تسلط و اشراف بالای ناجا در ماموریت ها اشاره و خاطر نشان کرد: گزارش های ارائه شده در این جلسه نشان از تسلط و اشراف همکاران در ماموریت ها دارد که از این جهت خداوند متعال را به دلیل وجود شما مجاهدان که با روحیه انقلابی و تکلیف مداری پای کار هستید سپاسگزارم.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تسلط و اشراف اطلاعاتی بالا نشان از این دارد که در برگزاری انتخاباتی امن هیچ گونه دغدغه ای نداریم، گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در ناجا اولویت است که تسلط و اشراف بالا در ماموریت ها خصوصا انتخابات گواه بر این ادعا است.

طرح های مبارزه با اراذل و اوباش، قاچاق کالا، سلاح و مهمات با قوت در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد

جانشین ناجا اعلام کرد طرح های این نیرو مقطعی نیست و پلیس مستمرا به وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد و با هرگونه بی قانونی و بی نظمی مبارزه خواهد نمود و هیچ رخداد و یا مناسبتی ماموریت های ناجا را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

گفتنی است به کارگیری تمامی نیروها، استفاده از ظرفیت های موجود، پای کار بودن سایر دستگاه ها، استمرار آموزش، به روز کردن اطلس انتخاباتی و .... در راستای برگزاری انتخاباتی امن از دیگر مواردی بود که در جلسه کمیسیون عملیات ناجا از سوی سردار "قاسم رضایی" جانشین فرمانده ناجا مورد تاکید قرار گرفت.

انتهای پیام/
جانشین فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر